به گزارش تبریزمن، همزمان با نزدیک شدن به روزهای حساس بازیهای پی در پی تراکتورسازان و استقلال تهران در لیگ برتر و جام حذفی در روزهای آتی شاهد حواشی پرشمار دور و بر تیم تراکتورسازی هستیم که اکثرا نشات گرفته از داخل باشگاه می باشند و معلوم نیست درحالیکه استقلالی ها در پی آرامش هستند آقایان چگونه در تبریز درحال به راه انداختن جو روانی در داخل تیم هستند.

طبق آخرین مصاحبه های پرشمار مدیرعامل غیرفوتبالی تراکتورسازان در روزهای اخیر که همگی تنها متمرکز به یک موضوع خاص آن هم تغییر یا کنار گذاشتن سرمربی تیم می باشد، بنظر میرسد تنها چیزی که برای دوستان پایتخت نشین ما مهم نیست نتایج تیم در بازیهای آینده و حفظ آرامش آن است.

سعید عباسی که در ماه های اخیر تحت فشار رسانه ها و هواداران بخاطر عملکرد ضعیفش هیچ وقت نتوانسته دفاع خوبی از خود داشته باشد این روزها توپ را به زمین تونی انداخته و با حمایت انبوه رسانه های حامی خود بدنبال تغییر سرمربی تیم است تا شاید بدینگونه بنظر خودشوک جدیدی به تیم وارد کند.

البته معلوم نیست تغییر سرمربی که توانسته در آخرین بازی سه امتیاز شیرینی خارج از خانه هم کسب کند، آن هم در روزهای حساس قبل از دوبازی مهم با استقلال تهران ایجاد شوک در تیم است یا خودزنی محض برای نابود کردن تیم و از دست رفتن جام حذفی و همین موضوع است که نگرانی هواداران میلیونی این تیم را بیشتر از قبل میکند.

جالب است که مدیرعامل تراکتوری ها از همان دقایق اتمام بازی با ملوان سخن از نامه ی کتبی جدایی تونی از تراکتور میدهد ولی هنوز در خروجی سایت رسمی باشگاه یا هیچ رسانه ای تصویر یا سندی از این نامه و هیچ تائیدی از سوی شخص تونی اولیویرا مبنی بر تائید ارائه نامه کتبی به باشگاه برای قطع همکاری وجود ندارد و همچنان هواداران منتظر شفاف سازی در این مورد می باشند تا معلوم شود تونی چه زمانی نامه جدایی از تیم را به باشگاه ارائه کرده است.

طبق آخرین شنیده ها بیشترین تمرکز مدیریت مورد انتقاد این روزهای تراکتور در تلاش برای جذب امیر قلعه نویی است و حتی شایعاتی مبنی بر مذاکرات برخی افراد نزدیک به باشگاه و آقای مدیرعامل با امیرخان فراری! از تبریز در روزهای گذشته به گوش میرسد.

در کنار آن انتشار اسامی مربیان بومی چون غلامرضا باغ آبادی (که در حال حاضر با تیم دسته دومی شهرداری در میانه های جدول قرار دارد)، احد شیخ لاری (که بعد از حواشی به وجود آمده با مس سونگون در مورد تبانی و برخی بحث های خاص دو سه سالی میشود که در هیچ تیمی فعالیتی نداشته) و رسول خطیبی (که سال گذشته همین روزها با وجود قهرمانی در نیم فصل از سوی همین مدیرعامل غیر فوتبالی اخراج شد) نشان از فرافکنی آقایان در به راه انداختن بحث بومی گرایی در تیمی که در یک سال گذشته با بومی زدایی همراه بوده همگی نشان از برخی موضوعات پشت پرده در بحث تغییر و انتخاب سرمربی تراکتورسازان می باشد.

معلوم نیست در تبریز چه میگذرد و تراکتوری که تا نزدیکی های کاپ قهرمانی جام حذفی و کسب سهمیه آسیایی پیش رفته در چنین روزهای حساسی تواست چه کسی ار درون خود باشگاه به حاشیه برده میشود ولی آنچه معلوم است انگار قرار است بعد از چند سال متوالی این تیم از لیگ قهرمانان آسیا هم دور شود تا کور سوی امید میلیون ها هوادار این تیم به دست غیرفوتبالی های دوست داشتنی! از بین برود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :