به گزارش تبریزمن، هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور روز پنجشنبه ۲۵ تیرماه در شهر های مختلف کشور با برگزاری ۷ دیدار برگزار خواهد شد که در یکی از دیدار های حساس این هفته، دو تیم مس سونگون و فرش آرا به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار که در مشهد و به میزبانی فرش آرا برگزار خواهد شد، برای لاله های نارنجی آذربایجان بسیار با اهمیت است. مس سونگون که در هفته اول رقابت ها برابر تیم بسیار قدرتمند و پرمهره تاسیسات دریایی رفته بود علی رغم ارائه یک بازی خوب و هجومی، اسیر تجربه بالا و بین المللی بازیکنان تیم تاسیسات شد و در نهایت نیز در این بازی خانگی نتیجه را با دو گل اختلاف واگذار کرد.

تیم مس سونگون که در فصل گذشته رقابت ها با قرار گرفتن در رده سوم رقابت ها و شکست اکثر مدعیان قهرمانی در بازی های رو در رو خود را به عنوان پدیده رقابت های لیگ برتر معرفی کرده بود، در این فصل نیز با به خدمت گرفتن بازیکنان جدید و تجدید قوای خود در نظر دارد تا بهترین نتیجه ممکن را برای خود و هوادارانش کسب کند.

مسی ها در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی چون علیرضا صمیمی، میثم برمشوری، مهران عالیقدر، مهرداد جابری، محمد عیدی، محمد درخشانی، حسین طیبی و بلو را به خدمت گرفته و با انجام چند بازی تدارکاتی نیز به خوبی آماده رقابت های لیگ برتر شده بود

هم اکنون نیز علی رغم شکست در بازی ابتدایی، ارتش لاله های نارنجی بسیار امیدوار است تا در دومین بازی خود در خارج خانه مقابل تیم فرش آرا به برتری رسیده و باخت خود در هفته اول را جبران کند.

DSC_0146

فراش آرای مشهد که در سال گذشته در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفته بود موفق شد در اولین بازی خود در رقابت های فصل جدید لیگ برتر با نتیجه خوب ۴ بر یک در برابر تیم فردوسی مشهد – حریف این هفته تیم دبیری – و در دیداری خارج از خانه به برتری رسیده و اولین سه امتیاز خود را کسب کند.

فرش آرایی ها در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی همچون مجید خزائی و امیر احمدپور را به ترکیب خود اضافه کردند اما در مقابل بازیکنان خوبی نیز مثل قدرت بهادری را از دست دادند. هر چند به نوعی می توان گفت که از نظر بازیکن این تیم نسبت به فصل گذشته ضعیف تر شده است اما مطمئنا در بازی های خانگی می تواند برای تمام تیم ها مشکل ساز شود.

سه امتیاز دیدار فردای دو تیم می تواند بسیار تعیین کننده باشد. فرش آرا به دنبال کسب دومین پیروزی متوالی خود در رقابت ها می باشد تا در ادامه راه با انگیزه و روحیه بهتری در مسابقات حضور پیدا کند و از طرف دیگر مس سونگون در نظر دارد تا با کسب بردی قاطع باخت هفته اول خود مقابل تاسیسات را جبران کرده و فاصله خود را با مدعیان قهرمانی کم کند. باید منتظر ماند و دید که کدام یک از تیم ها در این دیدار به اهداف خود خواهند رسید.

لازم به ذکر است که این دیدار از شبکه خراسان رضوی به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت و قضاوت این بازی نیز به بر عهده آقایان علی حفیظی، امید سهرابی، امیربهنام نقوی و ایمان باستان خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :