به گزارش تبریزمن، بعد از نشست خبری گینس وار! مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که بیش از شش ساعت به طول کشید و صحبت های جالب وی که سعی نمود عملکرد تمامی مدیران، مربیان، بازیکنان و حتی شاید کارکنان قبلی باشگاه را زیر سوال برده و همه را توپ مشکلات بداند.نشستی که قرار بود به حواشی پیرامون بازی آخر تراکتور در لیگ برتر و از دست رفتن قهرمانی لیگ اختصاص داشته باشد در عین سادگی و با مدیریت جالب آقای مدیر عامل به هز چیزی پرداخته شد الی موضوعات بازی اخیر که همه منتظر واکنش آقای مدیر عامل بودند.

در این نشست که تمامی مدیران قبلی باشگاه از سوی مدیرعامل فعالی و کاملا فوتبالی! غیربومی تراکتوری ها متهم به کم کاری، اشتباهات فاحش و آشنا نبودن به مسائل فوتبالی متهم شده بودند، شرایطی را بوجود آورد که در همان لحظات برگزاری نشست خبری، چند تن از مدیران قبلی باشگاه واکنش نشان داده و ناراحتی خود را از صحبت های نه چندان جالب آقای مدیرعامل فوتبالی! تراکتوری ها نشان دهند.

این موضوع همچنان ادامه داشت تا خبرنگار ما خبرهای جدیدی شنید، خبرهایی از تلاش مدیران قبلی برای برگزاری مناظره با عباسی در حضور اصحاب رسانه و بصورت زنده که نشان از تصمیم جدی مدیران قبلی برای جواب دادن به اتهامات عباسی را داشت.

طبق آخرین شنیده ها، محمد حسین جعفری که یکی از موفق ترین مدیران تراکتور در ده های اخیر به شمار میرفت و وی بود که تونی را برای اولین بار به تبریز آورده و حتی اولین نائب قهرمانی و اولین سهمیه ی آسیایی هم در زمان مدیریت وی برای تراکتوری ها کسب شد، به صورت جد در تلاش برای برگزاری مناظره در روزهای آتی می باشد.

طبق شنیده ها سردار جعفری با تنظیم نامه ای به باشگاه تراکتورسازی خواستار برگزاری مناظره رسمی در حضور خبرنگاران در تبریز می باشد تا جواب ادعاهای چند روز قبل عباسی را در جمع همان اصحاب رسانه قبلی بدهد.جعفری که از صحبت های عباسی به شدت گله مند است میخواهد اگر عباسی واقعا ادعای فوتبالی بودن را دارد در نشستی خبری با وی به مناظره بپردازد تا معلوم شود چه کسی راست میگوید و چه کسی دروغ میگیود.

طبق اعلام منابع نزدیک به سردار جعفری، وی این روزها در تدارک مناظره ای است که حتی میخواهد از نظمی و زینی زاده هم باری برگزاری آن کمک بگیرد تا هر سه مدیرعامل بومی و سابق تراکتور در مقابل مدیرعامل جدید و غیر بومی ای نباشگاه بایستند.البته این جنگ را خود عباسی شروع کرده و باید حق را به مدیران قبلی داد که خواهان مناظره در حضور اصحاب رسانه باشند.

گفته میشود به زودی زمان و مکان این مناظره نیز رسما اعلام خواهد شد و حتی قرار است درصورتی که عبسی راضی به حضور در این مناظره نشود، جعفری و احتمالا بقیه مدیران قبلی با حضور در جمع اصحاب رسانه جواب تک تک ادعاهای مدیرعامل فعلی باشگاه را بدهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :