به گزارش تبریزمن، هنوز یک هفته از بازی `ایانی لیگ برتر و حواشی مختلف آن نگذشته و در روزهایی که همه مسئولین استانی و کشوری و بخصوص باشگاه تراکتورسازی درگیر به نتیجه رساندن شکایت های خود از داوری و برخی حواشی هستند، برخی سایت های مخلی با اهداف نامعلوم در حال بازار گرمی برای بازیکنان مختلف برای حضور در تراکتورسازی هستند.

اینکه دیروز خبر مذاکره تراکتورسازان با رحمتی منتشر میشود و امروز اخباری مبنی بر حضور بیرانوند در درون دروازه این تیم،آنهم در شرایطی که مدیران باشگاه به جد اخبار هرگونه مذاکره با بازیکنان را تکذیب میکنند و تراکتوری ها تا بدین لحظه هنوز سرمربی فصل‌ آینده خود را نشناخته اند،تازه کار به جایی میرسد که با این دروازبان مصاحبه هم میکنند و وی را به صدر اخبار میکشانند. حال معلوم نیست هدف این سایت های محلی چیست؟

94.2.31

البته نمیگوییم که بیرانوند دروازبان خوبی نیست و به درد تراکتور نمیخورد ولی مگر قرار است سایت های محلی برای تراکتورسازی تعیین و تکلیف کنند که هنوز سرمربی قرارداد نبسته بدنبال انتخبا دروازبان هستند.بیرانوندی هم که در مصاحبه اش با این سایت محلی خبر از حضورش در تبریز داده باید هم این کار را بکند.دیگر چه تیمی بهتر از تراکتورسازی، سهمیه آسیا دارد، هزاران نفر تماشاگر پرشور دارد و مدعی اصلی قهرمانی برای فصل آتی می باشد.

این روزها خیلی از بازیکنان نامدار فوتبال ایران آرزویشان حضور در تراکتورسازی و داشتن جمایت صد هزار هوادار در تبریز است ولی مگر تراکتور تیم کوچکیست که هر بازیکنی را به آن راه دهند.

تراکتوری که فصل آینده برای قهرمانی در لیگ برتر و صعود از گروه در لیگ قهرمانان آسیا می اندیشد چگونه میتواند بدون نظر کادر فنی نسبت به جذب بازیکنان جدید اقدام نمیاد.اصلا مگر این روزها کسی در تراکتور آنقدر بیکار است که در حال مذاکره با بازیکنان باشد.همه بدنبال احقاق حق این تیم و هوادارانش هستند و سرمربی فصل گذشته تیم هم باری استراحت به کشورش بازگشته است.

امیدواریم همچنان که قبلا گفتیم سایت های محلی در روزهایی که هواداران تراکتور آنچنان هم دل خوشی از فوتبال ندارند با انتشار اخبار خاص و غیر واقعی به دنبال امیال شخصی خود نباشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :