بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: هنوز معلوم نیست چه مدت‌زمان لازم است تا به جمع دیگر بازیکنان برگردم ولی با توجه به‌شدت مصدومیتی که داشتم چند مدت‌زمان لازم است تا به شرایط ایده ال خودم برسم و دوباره به تیم کمک کنم.

به گزارش تبریزمن، بهروز جعفری بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در مورد آخرین وضعیت مصدومیت خود در گفت‌وگو با خبرنگار تبریزمن اظهار داشت: من‌بعد از مصدومیتی که داشتم و عملی که روی پای خود انجام دادم در حال حاضر بعد از چند روز  آب‌درمانی و فیزیوتراپی را شروع خواهم کرد تا با نظر پزشک تیم بعد از بهبودی کامل به تیم برگردم.

وی افزود: هنوز معلوم نیست چه مدت‌زمان لازم است تا به جمع دیگر بازیکنان برگردم ولی با توجه به‌شدت مصدومیتی که داشتم چند مدت‌زمان لازم است تا به شرایط ایده ال خودم برسم و دوباره به تیم کمک کنم.

جعفری در مورد بازی دبیری با منصوری نیز گفت: بازیکنان تیم ما از انگیزه و توان بالایی برخوردارند و مقابل منصوری با نمایش یک بازی خوب و عالی سعی خواهیم کرد یک برد دیگری را بدست آوریم.

بازیکن تیم فوتیال دبیری تبریز گفت: تیم ما ازلحاظ فیزیک و تاکتیکی در شرایط بسیار خوبی است و این امید است تا با حمات هواداران و استفاده از فرصت بازی خانگی هر سه امتیاز را به دست آوریم.

وی تأکید کرد: تیم ما فرصت بسیار خوبی دارد تا با کسب هر سه امتیاز بازی باخت قبلی مقابل مس را جبران کند و دوباره در بالای جدول قرار بگیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :