به گزارش تبریزمن، محمدرضا اخباری دروازبان تیم تراکتورسازی پس از تساوی با راه‌آهن در هفته سوم رقابت های لیگ برتر در تبریز در مورد بازی و درخشش خود در این دیدار به خبرنگار تبریزمن داشت: هر دو تیم بازی های خوبی را به نمابش گذاشتند که به نظر من در نیمه اول اگر از موقعیت‌های خود به‌خوبی استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده بازی باشیم و کار را تمام کنیم که نشد ولی خوشحالم که بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

وی افزود: تیم راه‌آهن بازی بسیار خوبی را مقابل ما ارائه داد و موقعیت‌های خوبی را داشت ولی ما هم می‌توانستیم با استفاده درست از موقعیت‌های خود نتیجه بهتری گرفته و برنده بازی باشیم.

دروازه‌بان تراکتورسازی در مورد عکس‌العمل‌های فوق‌العاده خود در مقابل راه‌آهن گفت: خوشحالم که برای تیم تراکتورسازی بازیکن خوبی بودم و برای این تیم مفید واقع شدم. امیدوارم در بازی‌های بعد نیز عملکرد خوبی داشته باشم و در امتیازگیری این تیم نقش موثری داشته باشیم.

IMG_0104

وی تأکید کرد: ما شرمنده هواداران شدیم و از نتیجه‌ای که بدست آمد اصلاً راضی نیستم چون حق این هواداران دیدن پیروزی تراکتور است و از شرمنده آن‌ها شدیم. با این حال تلاش خواهیم کرد در بازی‌های بعد جبران کنیم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

اخباری در خاتمه افزود: با ریکاوری که داشتیم تمرینات خود را پیگیری خواهیم کرد و باقدرت و انگیزه بالا نسبت به‌روزهای گذشته تلاش خواهیم کرد تا در بازی‌های بعد با کسب سه امتیاز بازی‌ها از جمع مدعیان عقب نمانیم .


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :