مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: تیم والیبال شهرداری تبریز از بهترین تیم های ما است و تلاش خواهیم کرد امسال هم در بین تیم های برتر باشیم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

به گزارش تبریزمن، میر معصوم سهرابی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد آخرین وضعیت تیم والیبال شهرداری تبریز اظهار داشت: تیم والیبال شهرداری تبریز از بهترین تیم های ما است و تلاش خواهیم کرد امسال هم در بین تیم های برتر باشیم و نتایج خوبی را کسب کند.

وی افزود: در حال حاضر در فصل نقل و انتقالات قرار داریم و با جذب چند بازیکن خوب همه تلاش خود را خواهیم کرد تا مثل سال قبل تیم خوب و قدرتمندی را راهی مسابقات لیگ کنیم.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: ما امسال هم کادر فنی سال گذشته را در تیم خواهیم داشت و با توجه به نتایج خوبی که در فصل گذشته با حضور کادر فنی بومی کسب کردیم این فصل هم از همان نفرات استفاده خواهیم کرد تا مثل سال قبل این تیم برای استان و ورزش شهرداری افتخار دیگری را کسب کند.

وی تصریح کرد: باوجود نتایج و عملکرد خوب و مناسب سال قبل تیم والیبال ما تصمیم گرفتیم یک مقدار بودجه امسال را افزایش دهیم تا تیم ازلحاظ مالی مشکلی نداشته باشد.

سهرابی در مورد حضور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ نیز گفت: فدراسیون بسکتبال مجوز حضور تیم بسکتبال ما را در لیگ صادر کرده است ولی تصمیم‌گیری نهایی را بعد از جلسه هیئت‌مدیره خواهیم داشت تا این تیم در لیگ باشد و هنوز چیزی مشخص نیست.

وی افزود: تیم بسکتبال بانوان ما امسال در لیگ برتر حضور خواهند داشت و بسیار خوشحالیم که بانوان ما در این مسابقات حضور خواهند داشت و این برای سازمان ورزش شهرداری یک افتخار محسوب می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز در مورد تیم فوتبال شهرداری تبریز نیز گفت: هنوز در این مورد تصمیم نگرفته‌ایم و بعد از برگزاری جلساتی که با هیئت‌مدیره خواهیم داشت در مورد فوتبال شهرداری و مسائل دیگر تصمیم‌گیری خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :