به گزارش تبریزمن، سامان نریمان جهان ملی پوش تیم تراکتورسازی که هم اکنون در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حضور دارد، در خصوص وضعیت اردو گفت: خدارا شکر که توانستم در آخر به اردوی تیم ملی دعوت شوم. درست است پایان بدی در لیگ برتر داشتیم ولی با دعوت به تیم ملی کمی از این خاطره بد برای من کاسته شد. امیدوارم بتوانم نماینده خوبی از تراکتورسازی و هواداران این تیم در اردوی تیم ملی باشم و نشان دهم که تراکتورسازی بازیکنان زیادی دارد که لیاقت حضور در تیم ملی را دارند.

وی ادامه داد: کار کردن با آقای کی روش افتخاری می باشد که نصیب من شده است. تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشته ایم. سختی های زیادی در این تمرینات کشیده ام تا بتوانم در لیست نهایی نیز حضور داشته باشم. آخرین تمرین ما فردا صبح رأس ساعت ۱۰:۳۰ آغاز خواهد شد و بعد از آن در هتل نهار را صرف کرده و سپس در جلسه ای با حضور کادر فنی تیم حضور خواهیم داشت.

نریمان جهان اظهار داشت: بعد از جلسه بازیکنان به شهر های خود خواهند رفت. همانطور که گفتم امیدوارم بتوانم در لیست نهایی تیم ملی حضور داشته باشم. در بازی های لیگ همانند سایر بازیکنان تلاش زیادی کردم تا بتوانم بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارم، اینکه کادر فنی بازی های لیگ را پیگیر بودند و بهترین بازیکنان را گلچین کرده و به تیم ملی دعوت کرده اند خیلی خوب است. قطعا در این مدت هم از لحاظ فنی هم از لحاظ انضباطی چیز های زیادی از کی روش یاد گرفته ام و امیدوارم در ادامه از آنها در زندگی فوتبالی ام استفاده کنم.

وی افزود: نگاه کردن بازی ها از سوی کادر فنی باعث می شود از این به بعد علاوه بر تلاش برای کسب نتیجه خوب و پیروزی در مسابقات برای تیم خود، روی حرکات و کارهای انفرادی بیشتر توجه کنیم چرا که اعتماد و اعتقاد پیدا کرده ایم مربیان و کادر فنی تیم ملی لیگ را کاملا می بینند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :