به گزارش تبریزمن، ” فرشاد احمدزاده ” بازیکن تیم تراکتورسازی در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص اردوی تیم ملی گفت: بعد از دعوت به اردوی تیم ملی، تمام سعی و تلاش خود را کردم تا بتوانم نماینده خوبی از تراکتورسازی در تیم ملی باشم. کی‌روش به لیگ نظر خوبی داشت و این مسئله باعث شد تا انگیزه بازیکنان بیشتر شود و همه تیم‌ها دیده شوند و با یکدیگر رقابت کنند.

وی در ادامه گفت: تیم ملی جو بسیار خوبی و دوستانه ای دارد و بزرگان تیم در تیم ملی بزرگی می‌کنند و با یکدیگر صمیمی و دوست هستند. اردوها باعث شده بازیکنان کنار یکدیگر قرار بگیرند. امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم و در واقع تمامی بازیکنان عملکردشان خوب باشد تا اردوی خوبی را برگزار کنیم.

احمدزاده در پایان درباره برنامه‌های پیش روی تیم ملی و اینکه آیا خودش در لیست نهایی حضور خواهد داشت یا نه، گفت: ابتدا بازی دوستانه‌ای با ازبکستان خواهیم داشت که برگزاری این اردوها برای حضور در همین بازی تدارکاتی است. بعد از آن هم برای مسابقات مقدماتی جام جهانی و جام ملتها باید به مصاف ترکمنستان برویم. در خصوص حضور خودم در لیست نهایی هم باید بگویم هدف اول من در تیم ملی پیشرفت است و برای موفقیت تیم ملی هم تلاش خواهم کرد. امیدوارم هر چیزی که قسمت باشد اتفاق بیفتد

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :