مجید صادقی گفت: فردین عابدینی با پشت سر گذاشتن جراحی خود، دوران آبدرمانی و فیزیوتراپی را سپری کرده و رفته رفته آماده بازگشت به سطح اول فوتبال کشور می شود.

به گزارش تبریزمن، دکتر مجید صادقی پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت مصدومیت فردین عابدینی به خبرنگار تبریزمن گفت: پیش از آغاز رقابت های لیگ برتر فصل جاری در حدود یک ماه تمرینات بدنسازی، آبدرمانی و فیزیوتراپی را با عابدینی انجام دادیم و او در حال رسیدن به آمادگی مطلوب می باشد.

وی ادامه داد: با گذشت زمان تمرینات را به صورت اختصاصی آغاز کردیم تا اینکه پس از گذشت ۶ ماه از عمل جراحی  مشکل خاصی در وضعیت این بازیکن دیده نمی شود و به زودی در کنار سایر بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت کرده و به آمادگی مطلوب خواهد رسید.

پزشک تیم فوتبال تراکتورسازی به تلاش جدی عابدینی برای بازگشت به میادین اشاره کرد و افزود: فردین عابدینی با حضور منظم در تمرینات بدن سازی و فیزیوتراپی تلاش فراوانی انجام داد تا بار دیگر به میادین بازگردد. هم ما و هم خود فردین تمام اقدامات لازم را به صورت مرتب و برنامه ریزی شده انجام دادیم تا یک بازیکن با کیفیت دیگر را به ترکیب تراکتورسازی اضافه کرده و به روند صعودی تیم کمک کنیم.

فردین عابدینی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :