سازمان لیگ فدراسیون والیبال برای فرهنگ سازی در مسابقات والیبال کشور تماشاگران و لیدر برتر انتخاب می کند.

به گزارش تبریزمن، هفته پنجم لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه ۲۰ آبان ماه با شش مسابقه در پنج شهر کشور پیگیری خواهد شد.

بر اساس تصمیم سازمان لیگ از هفته پنجم لیگ برتر والیبال، تماشاگران برتر بر اساس شاخصه های سازمان لیگ انتخاب می شوند. همچنین در پایان نیم فصل نخست لیگ لیدر برتر این رقابت ها نیز معرفی می شود.

رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال با تشکراز تماشاگران چهار هفته گذشته لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران به علت رعایت رفتار حرفه ای و جوانمردانه تقدیر کرد و گفت: به رغم استقبال خوب تماشاگران و علاقمندان والیبال در  هفته های گذشته حاشیه خاصی بوجود نیامده است.

منوچهر پورحسن تصریح کرد: سازمان لیگ تصمیم گرفته است از هفته پنجم لیگ برتر، شهرهایی که تماشاگرانش بهترین رفتار را در میزبانی داشته باشند، به عنوان تماشاگران برتر هفته انتخاب و در دیدار بعدی این شهر تعدادی توپ والیبال از سوی بازیکنان در بین تماشاگران توزیع شود.

وی به انتخاب لیدر برتر در پایان نیم فصل اشاره کرد و گفت: نقش لیدرها در رفتار تماشاگران اهمیت بسیار زیادی دارد، به همین دلیل سازمان لیگ در پایان نیم فصل  لیدر برتر انتخاب می کند و هدیه ای نیز به رسم یابود برای او در نظر گرفته خواهد شد.

بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران از ۲۹ مهرماه آغاز شده است و نیم فصل دور مقدماتی آن ۲۲ آبان ماه به پایان می رسد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها : ,

این خبر را به اشتراک بگذارید :