مسئول روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد تبریز اعلام کرد: بازی این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان رایگان است و تماشاگران بدون خرید بلیت می توانند از این بازی دیدن کنند.

به گزارش تبریزمن، علی اکبرزاده افزود: بر اساس تصمیم مدیرعامل باشگاه بلیت های این بازی از سازمان لیگ فدراسیون فوتبال خریداری شده و به صورت رایگان در اختیار تماشاگران هنگام ورود به ورزشگاه قرار خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: طبق این تصمیم تماشای تمامی بازی های خانگی گسترش فولاد تبریز در ورزشگاه بنیان دیزیل در پایان لیگ برتر برای فوتبال دوستان به صورت رایگان خواهد بود.

اکبرزاده ادامه داد: بازی هفته های ۲۵، ۲۷ و ۲۹ تیم فوتبال گسترش فولاد مقابل تیم های راه آهن، استقلال خوزستان و پرسپولیس نیز رایگان خواهد بود.

در همین زمینه سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد، از هواداران فوتبال آذربایجان درخواست کرد تا با حضور پرتعداد خود در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد، این تیم را در بازی فردا مورد حمایت و تشویق های خود قرار دهند تا نماینده آذربایجان در لیگ برتر بتواند با کسب یک نتیجه مطلوب جایگاه خود را در نیمه بالای جدول حفظ و تثبیت کند.

کمالوند، تماشاگران را سرمایه های اصلی فوتبال تبریز عنوان و اظهار کرد: در حال حاضر هر دو تیم تراکتورسازی و گسترش فولاد در لیگ برتر و همچنین ماشین سازی در لیگ دسته اول باشگاه های کشور به شدت نیازمند پشتیبانی هواداران هستند، تا با کسب نتایج درخشان در لیگ ها بتوانند از نام و اعتبار فوتبال آذربایجان به خوبی دفاع کنند.

دیدار تیم های گسترش فولاد و ذوب آهن فردا / پنجشنبه/ راس ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزیل برگزار می شود.

گسترش فولاد با ۳۱ امتیاز در رده هشتم و ذوب آهن با ۳۸ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :