نهمین برنامه از سری برنامه‌های موج فوتبال امشب طبق روال همیشگی پس از پخش خبر ساعت ۲۳ از شبکه استانی سهند به روی آنتن رفت.

به گزارش تبریزمن، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی،  که به عنوان میهمان تلفنی در این برنامه روی خط آمده بود در مورد رفتن تونی و شایعات عدم بازگشتش به تبریز گفت: پیرو صحبت هایی که با تونی در مورد مشکلات باشگاه صورت گرفته است، وی برای مرخصی رفته و برمی گردد و من نه تنها ۹۹ درصد بلکه ۱۰۰ در صد از تونی حمایت می کنیم.

وی ادامه داد: وظیفه ما به عنوان هیات مدیره و مدیریت باشگاه ایجاد بستر مناسب برای فعالیت سرمربی و کادر فنی و بازیکنان است.

عباسی افزود: ما اول فصل هم نقشمان فقط عقد قرارداد با بازیکنانی بود که مد نظر کادر فنی بودند، البته برخی بازیکنان از سال قبل حضور داشتند. ما نظر موافق تونی را برای جذب بازیکنان گرفته بودیم ولی اینکه این روزها نتایج خوبی بدست نمی آید به ما ربطی ندارد. ما موظفیم مشکلات باشگاه را حل کنیم تا با بازگشت تونی شرایط مهیا شود.

وی در واکنش به جدایی بازیکنان سرباز تیم اظهار داشت: در خصوص بازیکنان سربازی که تا نیم فصل قراردادشان تمام می شود حتما تلاش خواهیم کرد تا با مذاکره با باشگاه هایشان آنها را نگه داریم و حداقل تا نیم فصل در تیم خواهند بود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص حضور در برنامه هفته آینده موج فوتبال تصریح کرد: بجز جلساتی که در فدراسیون و سازمان لیگ وجود دارد و به عنوان منتخب مجمع سازمان لیگ بودم به غیر از ان روزها همیشه در تبریز هستم و در خود تبریز هم کار دیگری جز رسیدگی به مسائل تراکتور ندارم.

وی ادامه داد: اگر مشکلی نباشد و جلسه ای در تهران برگزار نشود سعی میکنم هفته آینده در برنامه موج فوتبال حضور یابم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :