به گزارش تبریزمن، سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در نشست شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان گفت : تمامی رشته های توپی تیمی  آذربایجانشرقی در لیگهای  برتر در سال ۹۴ حضور خواهند داشت.

اسبقیان اظهار داشت : با حضور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر در سال ۹۴ تمامی رشته های تیمی در استان در لیگ های برتر حضور دارند که این حاصل تلاش و برنامه ریزی ۴ سال گذشته و یک برنامه مدون و هدفمند بوده است.

وی ادامه داد : در ۵ سال گذشته حضور تیمهای توپی در لیگهای برتر از اهداف شورای راهبردی ورزش استان بوده که با حمایت مسئولین این امر محقق شده و امروز شاهد حضور تیمهای والیبال ، هندبال ، بسکتبال و فوتبال در لیگهای برتر هستیم که این دستاوردی مهم برای ورزش استان بشمار میرود.

اسبقیان با اشاره به تاکید وزیر ورزش و جوانان کشور بر رشد رشته های تیمی در حوزه قهرمانی افزود : ورزش آذربایجانشرقی در سالهای گذشته در خصوص رشته های تیمی با استعدادیابی و سرمایه گذاری مناسب رشد کرده و هم اکنون شاهد موفقیتهای بزرگ آنها در میادین مهم کشوری هستیم.

وی در ادامه در خصوص حضور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر بیان داشت : بسکتبال استان در سالهای اخیر روند رو به رشدی در لیگهای کشوری داشته و  در ۲ سال یکی از امیدهای حضور در لیگ برتر بوده و در فصل گذشته در بازی پلی اف از صعود بازماند و به دلیل امکانات سخت افزاری و وجود استعدادهای بالقوه در شهر تبریز پس از رایزنی با محمود مشحون رییس فدراسیون موافق حضور تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :