سرهنگ جواد ناموران گفت: باوجود بارش برف و کولاک در برخی از مناطق استان ولی تمامی محورهای اصلی آذربایجان شرقی باز است و تردد در آنها جریان دارد.

تبریزمن، سرویس اجتماعی؛ فرمانده پلیس راه آذربایجان شرقی در گفتگو با تبریزمن، گفت: با اینکه دیروز شاهد بارش شدیدی در بیشتر نقاط استان بودیم ولی به لطف خدا و رعایت رانندگان هیچ تصادف خطرناک و منجر به فوت در استان نداشتیم.

وی سپس با تاکید بر اینکه امروز نیز تا حالا حادثه خاصی در جاده های اصلی استان نداشته ایم، ابراز داشت: رانندگان عزیز باید در شرایط آب و هوایی خاص سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

فرمانده پلیس راه آذربایجان شرقی افزود: رانندگانی که قصد عبور از تمام محور های استان را دارند باید قبل از سفر از وضعیت جاده ها اطلاع یابند.

سرهنگ ناموران با بیان اینکه لغزندگی جاده‌ها یکی از عوامل مهم واژگونی و تصادفات رانندگی در فصل زمستان است، به رانندگان توصیه کرد، برای پیشگیری از حوادث ناگوار ضمن حرکت با سرعت مطمئنه از توقف و شتاب ناگهانی بپرهیزند.

وی تاکید کرد:  رانندگان پیش از سفر بخاری و برف پاکن های خودرو خود را کنترل و نسبت به وضعیت فنی خودرو اطمینان حاصل و هنگام حرکت نیز سرعت مطمئنه را رعایت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :