سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز گفت: برای هر بازی بایستی نهایت سعی و تلاش خود را به خرج دهیم چرا که لیگ یک مانند لیگ برتر نیست و هر بازی حکم فینال دارد.

رسول خطیبی در گفت‌وگو با خبرنگار تبریز من، درباره پیروزی تیمش برابر آلومینیوم اراک در هفته بیست و سوم لیگ یک اظهار داشت: هرچند بچه‌های تیم زحمت کشیدند و توانستند ۳ امتیاز این بازی را بگیرند اما هنوز با تیمی که ایده‌آل و مدنظر من است فاصله داریم و فکر می‌کنم این موضوع ۲-۳ هفته زمان ببرد.

سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز افزود: اما با توجه به اینکه که این بازی اولین شکست خانگی آلومینیوم بود، این موضوع خودش برای آینده تیم جای امیدواری است و می‌شود گفت بازیکنان تقریباً به ۳۰ درصد بلوغ تاکتیکی رسیده‌اند.

وی با اشاره به قرار گرفتن ماشین‌سازی در بین ۵ تیم نخست لیگ یک تأکید کرد: بااینکه جزو ۵ تیم اول جدول هستیم اما هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید کدام تیم قرار است صعود کند چون هنوز ۱۶ بازی باقی مانده و در این ۱۶ دیدار امتیازات زیادی رد و بدل خواهد شد.

خطیبی تصریح کرد: اما در هرحال ما تلاشمان را می‌کنیم که حداکثر امتیازات را جمع کنیم و با یکی دو برد مغرور نشویم چون هنوز راه بلندی در پیش داریم و برای هر بازی بایستی نهایت سعی و تلاش خود را به خرج دهیم چراکه لیگ یک مانند لیگ برتر نیست و هر بازی حکم فینال دارد.

سرمربی ماشین‌سازی در پاسخ به این سؤال که در فصل نقل و انتقالات تا چه حد توانستید بازیکنان مدنظر را جذب تیم کنید، گفت: در نقل و انتقالات نیم‌فصل هیچ تیمی بازیکنان خوب خود را به تیم دیگری نمی‌دهد و سعی می‌کند آن‌ها را حفظ کند ولی آقای سهرابی در طول ۳ روز بعد از قرارداد خیلی به ما کمک کردند و تقریباً همه نفراتی را که مدنظر داشتیم توانستیم به تیم بیاوریم.

وی درباره دیدار آینده تیمش برابر نفت آبادان و تقابل با نادر دست‌نشان خاطرنشان کرد: آقای دست‌نشان از دوستان من است ولی فرقی ندارد سرمربی حریف ایشان باشند یا الکس فرگوسن. چون ما فقط روی تیم خودمان تمرکز می‌کنیم تا شرایط را مهیا کنیم و ۳ امتیاز را بگیریم.

خطیبی افزود: نفت آبادان تیم فوق‌العاده‌ای است و هرچند در جدول پایین‌تر از ما قرار گرفته اما جزو مدعیان است پس این دیدار هم مثل بازی آلومینیوم برای هر ۲ تیم شش امتیازی خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :