سرمربی تیم فوتبال الجزیره امارات گفت: تراکتورسازی خیلی بهتر از ما بازی کرد.

تبریزمن، سرویس ورزشی: هنک تن‌کاته پس از پایان دیدار تیم‌های تراکتورسازی و الجزیره با حضور در نشست خبری در خصوص شکست سنگین تیمش مقابل تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا گفت: باید به تراکتورسازی تبریک بگویم. آنها بهتر و سریع‌تر بازی کردند و با شرایط هوا و استادیوم خودشان را وفق دادند و در مجموع از ما بهتر بودند.

وی درباره اینکه تراکتورسازی همان تیمی بود که آنالیز کرده بود یا با تفکرات او فرق داشت، خاطرنشان کرد: من فکر نمی‌کنم تراکتورسازی نسبت به چیزی که دیده بودیم، متفاوت بوده باشد. به بازیکنانم گفته بودم تراکتورسازی یک تیم با تجربه است، در خط دفاعی خوب کار می‌کند و به حریفان موقعیت زیادی نمی‌دهد. چیزی که من دیدم، تفاوت زیادی با آنالیزمان نداشت. در ۱۰ دقیقه دو گل دریافت کردیم که این ضربه بدی به ما زد و فرصتی نبود که به بازی برگردیم. این دو گل کار تیم ما را سخت کرد.

سرمربی الجزیره امارات در مورد اینکه در ورزشگاه به آنها خوشامد گفته شد و میزبانی چطور بود، خاطرنشان کرد: نمی‌دانستم در ورزشگاه چه شعاری می‌دهند چرا که زبان شما را بلد نیستم. این را باید بگویم که استقبالی که از ما شد در سطح بسیار خوب و عالی بود. پرسنل هتل با ما مهربان بودند به تراکتورسازی و مردم شهر به خاطر میزبانی خوب تبریک می‌گویم.

13941205181518997200734

وی در مورد جوسازی‌هایی که از سوی امارات و عربستان علیه ایران شد و اینکه می‌گفتند در ایران امنیت نیست و آیا او مشکلی از این بابت مشاهده کرده است، اظهار داشت:‌ مربی فوتبال هستم و از نظر سیاسی نمی‌توانم جوابی بدهم کار من فوتبال است و اگر سوال فوتبالی دارید می‌توانید از من بپرسید.

وی در خصوص اینکه از عملکرد بازیکنانش راضی بوده یا نه، تصریح کرد: قطعاً از عملکرد هیچ کدام از بازیکنانم راضی نبودم و بعد از اینکه سه گل دریافت کردیم، بازی را از دست دادیم. تراکتورسازی از لحاظ فنی برتر از تیم ما بود. در ۱۰ دقیقه اول که دو گل دریافت کردیم، برای بازگشت امید داشتیم، اما گل سوم تمام برنامه‌های ما را به هم ریخت.

در پایان نشست کاته خطاب به خبرنگاری که در مورد امنیت ایران و جو سازی اماراتی‌ها سوال پرسید و او پاسخی به این مسئله نداد گفت: من از دست شما اصلا دلخور نیستم و چون دانش سیاسی نداشتم به سوالتان پاسخ ندادم اما اگر هر سوالی فوتبالی داشته باشید در خدمت شما هستم.

در پایان خبرنگاران برای این مربی دست زدند و او را بدرقه کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :