صادقی گفت: با توجه به نزدیک بودن بازی صبای قم، تمام تلاش خود را می کنیم تا مصدومان تیم به این بازی برسند و در صورت صلاح دید کادر فنی در ترکیب حضور داشته باشند.

به گزارش تبریزمن، مجید صادقی پزشک تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت سامان نریمان جهان و سروش رفیعی گفت: سامان نریمان جهان و سروش رفیعی، تنها مصدومان تیم که در بازی سپاهان نیز حضور نداشتند، با رفع مصدومیت خود و سپری کردن دوران استراحت و تمرینات پزشکی، از امروز تمرینات گروهی خود را با دیگر بازیکنان تیم شروع کردند.

photo_2015-09-17_21-33-27

وی در خصوص مصدومیت مهرداد بایرامی و شجاع خلیل زاده ادامه داد: مهرداد بایرامی به دلیل در رفتگی در مچ پا، امروز استراحت کرد و در کنار شجاع خلیل زاده فقط آبدرمانی و فیزیوتراپی انجام دادند.

پزشک تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که مصدومان تیم به بازی صبا خواهند رسید یا نه پاسخ داد: تیم پزشکی تمام سعی و تلاش خود را می کند تا بازیکنان به بازی صبا برسند.

صادقی در واکنش به خبری مبنی بر مصدومیت یان رمزی که در بعضی از رسانه ها منتشر شده بود، اظهار داشت: یان رمزی مصدومیتی ندارد و در تمرینات گروهی شرکت می کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :