سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: شورای شهر و شهرداری کلانشهر تبریز تمام تلاش خود را برای لیگ برتری شدن ماشین‌سازی انجام خواهد داد.

به گزارش تبریزمن، به نقل از سازمان ورزش شهرداری تبریز، حبیب شیری‌آذر، تغییرات کادر فنی در تیم را شوک مثبت ارزیابی کرده و از مدیرعامل سازمان بابت سپردن سکان هدایت ماشین سازی به مربیان بومی تقدیر و تشکر کرد.

سخنگوی شورای شهر تبریز با اعلام حمایت همه اعضای شورای شهر از تیم ماشین‌سازی اعلام کرد که برای لیگ برتری ماشین‌سازان شورای شهر و شهرداری تبریز نهایت کمک و همیاری را خواهد داشت و در صورت صعود پاداش ارزنده ای به کادر فنی و بازیکنان از طرف شورا و شهرداری اعطا خواهد شد.

شیری‌آذر با بیان اینکه در صورت صعود تیم به لیگ برتر؛ فصل آینده را با تخصیص بودجه مناسب تیمی قدرتمند روانه لیگ برتر خواهند کرد از مدیرعامل سازمان ورزش خواست نهایت تلاشش را برای موفقیت تیم خوب و مردمی ماشین‌سازان بکار گیرد.

وی موفقیت‌های ابتدای سال جدید تیم‌های ماشین‌سازی، تراکتور و گسترش فولاد را به هواداران خوب تبریزی تبریک گفته و اتحاد این سه تیم و هوادارانشان در بازی‌های باقیمانده لیگ برتر و لیگ یک را رمز موفقیت فوتبال استان و شهر تبریز برشمرد.

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :