به گزارش تبریزمن، رییس هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: صدرنشینی تیم فوتبال این باشگاه شانسی و اتفاقی نبوده و حاصل زحمات بی وقفه اعضای هیات مدیره، کادرفنی و بازیکنان و حمایت های بی دریغ هواداران بوده است.

سردار غلام عسکر کریمیان افزود: از وقتی که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر اعضای جدید هیات مدیره مشخص و مشغول کار شدند، بدون وقفه و به صورت روزانه مسایل و مشکلات باشگاه پیگیری و تا حد توان هر یک از اعضا برای موفقیت باشگاه و رفع مشکلات آن کوشش کرده اند.

وی اظهارکرد: بر اثر همین تلاش ها، حمایت ها و حضور هواداران پرشور تراکتور در ورزشگاه هاست که امروز این تیم با اقتدار تمام در صدر جدول قرار گرفته و بسیار امیدواریم روند موفقیت های تیم در سه هفته پایانی لیگ برتر نیز تداوم یابد.

کریمیان ادامه داد: مردم آذربایجان و هواداران تیم محبوب تراکتورسازی مطمئن باشند که هیات مدیره باشگاه و شخص مدیرعامل، آنچه در توان دارند برای سربلندی این تیم و رسیدن به مقام قهرمانی لیگ برتر برای نخستین بار در تاریخ فوتبال آذربایجان انجام می دهند.

وی با اشاره به مشکلات مختلف باشگاه تراکتورسازی که حاصل سال های گذشته بوده است، گفت: در این خصوص با مسایل حاشیه ای مختلفی از بابت بدهی های باشگاه به ارگان های مختلف و بازیکنان فصل های قبلی مواجه بودیم که تمام این مشکلات با پیگیری های هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه در حال رفع شدن است.

کریمیان از همکاری و تلاش مجموعه های مختلف و صنایع صاحب سهم در باشگاه تراکتورسازی قدردانی کرد و یادآوری نمود: ۵۱ درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی متعلق به سپاه است و در ۴۹ درصد بقیه هم نهادهای مالی و صنعتی دیگری وجود دارند که هر کدام برای موفقیت باشگاه تلاش می کنند.

وی با تاکید بر اینکه توجه و تقویت تیم های پایه یکی از اولویت های مهم و اساسی باشگاه تراکتورسازی است، گفت: هرچند در زمان حاضر به خاطر شرایط ویژه و مهم تیم بزرگسالان در لیگ برتر تمرکز باشگاه روی این تیم است، اما پس از پایان رقابت های لیگ برتر امسال در زمینه تیم های پایه و مدارس فوتبال با جدیت تمام وارد عمل خواهیم شد.

فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: برنامه ریزی های لازم برای تقویت آکادمی فوتبال تراکتورسازی و سروسامان دادن به وضعیت تیم های پایه انجام شده است.

کریمیان با بیان اینکه سیاست های کلی باشگاه توسط اعضای هیات مدیره طراحی می شود، اظهار کرد: بنده به عنوان رییس هیات مدیره سیاست های مصوب را از طریق مدیرعامل باشگاه پیگیری می کنم.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز هم اکنون با ۵۳ امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشگاه های ایران است.

این تیم در سه هفته پایانی لیگ برتر بازی های حساس و نفس گیری با تیم های گسترش فولاد (همشهری)، استقلال تهران و نفت تهران خواهد داشت.

تراکتورسازی تبریز به عنوان پرتماشاگرترین تیم کشور تاکنون دو نایب قهرمانی و یک مقام سومی در لیگ باشگاه های ایران و دو نایب قهرمانی در جام حذفی را کسب کرده است.

این تیم در فصل گذشته برای نخستین بار قهرمان جام حذفی باشگاه های کشور شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :