به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم سایپای تهران و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۹:۳۵ در ورزشگاه دستگردی آغاز می‌شود. این در حالی است که حدود ۵۰ نفر از تماشاگران تبریزی تیم گسترش فولاد را تشویق می‌کنند. آنها به کنایه به تیم فوتبال سایپا خوش‌آمد گفتند و شعار می‌دادند «سایپا به شهر ما خوش‌آمدی»

* جواد نکونام با لباس شخصی در جایگاه ویژه حضور دارد. کاپیتان سابق تیم ملی در این فصل به سایپا پیوسته اما در هفته اول در فهرست ۱۸ نفره نیست.

* لباس بازیکنان گسترش فولاد شبیه لباس تیم فنرباغچه ترکیه است، پیراهن این تیم راه‌راه آبی و زرد است.

* مرتضی اسدی و مهدی کیانی بیشتر از سایر بازیکانان گسترش فولاد تشویق شدند.

* بیت‌الله رضایی مدیرعامل باشگاه سایپا نیز در ورزشگاه حضور دارد.

* سعید دقیقی مهاجم گسترش فولاد با ابراهیم شکوری مدافع تیم سایپا خوش و بش گرمی در هنگام گرم کردن داشت.

* محسن ترکی از خراسان داور این مسابقه است.

* ترکیب تیم فوتبال سایپا در این بازی به این شرح است: حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل بیگی، روزبه شاه‌علیدوست، مجید ایوبی، ابراهیم صادقی، رضا نوروزی، سجاد مشکل‌پور، مهدی ترابی، مسعود ابراهیم زاده، غلامرضا رضایی و میلاد میداودی.

ترکیب گسترش فولاد به این شرح است: داود نوشی سوفیانی، سید امید نظامی‌پور، مهدی کیانی، ایوب کلانتری، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، داریوش شجاعیان، مصطفی اکرامی و سعید دقیقی.

پیش از شروع مسابقه بازیکنان دو تیم به احترام درگذشت مصطفی داودی رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی یک دقیقه سکوت کردند.

*فراز کمالوند سرمربی گسترش و اصغر حاجیلو سرپرست سایپا خوش و بشی در این مورد با هم داشتند.

*بازیکنان گسترش همگی با هم به سمت نیمکت سایپا و مجید جلالی رفتند و بعد دسته گلی هم به او تقدیم کردند.

*حدود ۲۰۰ تماشاگر در ورزشگاه دستگردی حضور دارند.

*مجید جلالی نیز به سمت نیمکت گسترش فولاد رفت تا با نیمکت‌نشینان این تیم خوش و بش کند.

*ابراهیم صادقی، مسعود ابراهیم‌زاده و محمد اسماعیل‌بیگی از سایپا به سمت نیمکت گسترش رفت و با نیمکت‌نشینان این تیم خوش و بش کردند.

*فراز کمالوند با قرآنی در دست در حلقه اتحاد بازیکنان گسترش شرکت کرد.

*محسن ترکی چند لحظه‌ای صبر کرد تا بازی رأس ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه آغاز کرد.

*یکی از مأموران امنیتی ورزشگاه حتی به تماشاگران دستور می‌داد که از روی صندلی خود بلند نشوند و بنشینند و بازی را تماشا کنند که فرمانده او به وی تذکر داد که به تماشاگران کاری نداشته باشد.

باشگاه سایپا که در این فصل از کرج به تهران آمده میزبان خوبی برای خبرنگاران نبود جایگاه خبرنگاران ورزشگاه دستگردی بسیار کوچک است و حتی خبرنگاران ایستاده بازی را تماشا می‌کنند و صندلی به تعداد کافی وجود ندارد.

*در حالی که طبق قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا ورزشگاه باید مجهز به اینترنت برای خبرنگاران باشد اینترنت هم در این باشگاه برای خبرنگاران در دسترس نیست.

* مسئولین سایپا می‌گویند ما وایمکس ایرانسل را آورده‌ایم اما اینجا آنتن نمی‌دهد.

* گزارشگر شبکه خبر با مسئول پذیرایی باشگاه سایپا در گیری لفظی شدیدی پیدا کرد که علت آن برخورد نامناسب با خبرنگاران بود حتی یک کیک و ساندیس که برای خبرنگاران آورده بودند به اندازه کافی نبود.

* گزارشگر شبکه خبر گفت: من از اعتبار خبرنگاران دفاع کردم و حرفم کیک و آب میوه نیست مسئول پذیرایی هم می‌گفت به من گفته‌اند که فقط ۱۰ خبرنگار در ورزشگاه هستند.

* فرهاد کاظمی سرمربی و سایر اعضای کادرفنی و بازیکنان راه آهن برای تماشای دیدار سایپا و گسترش فولاد در ورزشگاه دستگری حاضر شدند. راه آهنی‌ها ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برای دیدار مقابل فولاد خوزستان راهی اهواز می‌شوند.

* بازیکنان ذخیره دو تیم در بین دو نیمه مشغول تمرین هستند. نیمه اول بازی گسترش و سایپا با نتیجه‌ای بدون گل به پایان رسید.

* مارکار آقاجانیان از مربیان تیم ملی امروز در ورزشگاه دستگردی حاضر شد و بازی را از نزدیک تماشا کرد.

* مارکار آقاجانیان در کنار جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی نشسته و نکونام در دقایقی با او صحبت می‌کرد.

* فراز کمالوند سرمربی گسترش در دقیقه ۷۰ اعتقاد داشت که محسن ترکی باید برای تیمش اعلام پنالتی می‌کرده است، او و نیمکت نشینان گسترش به شدت به داور در این صحنه معترض شدند.

* برق ورزشگاه دستگردی در دقیقه ۸۶ مسابقه قطع شد و ورزشگاه در تاریکی فرو رفت تا مسابقه چند دقیقه‌ای متوقف شود و نیمه‌کاره بماند، این مسئله باعث شد بازیکنان دو تیم کنار زمین بیایند و با مربیانشان شروع به صحبت در مورد مسائل فنی کنند.

* میزبانی باشگاه سایپا در ورزشگاه دستگردی بسیار نامطلوب بود که با قطع برق این پروژه نامناسب تکمیل شد.

* هواداران گسترش فولاد شعار می‌دهند سایپا سپاهان پیوندتان مبارک، آنها همچنین علیه سرمربی سایپا شعار می‌دهند و او را به تبانی متهم می‌کنند؛ داوران هم وسط زمین ایستاده‌اند و نمی‌دانند در این شرایط چه کنند. هواداران علیه ترکی شعار می‌دهند و داور مسابقه را با علیرضا فغانی داور جنجالی بازی تراکتورسازی و نفت در فصل گذشته مقایسه می‌کنند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :