تیم های نائب قهرمان و قهرمان فصل گذشته رقابت های لیگ برتر، در حساس ترین دیدار هفته ششم لیگ برتر به تساوی رسیدند.

به گزارش تبریزمن، دو تیم سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم فولاد شهر به مصاف هم رفتند که در نهایت تلاش دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت. در ادامه نگاهی داریم به حواشی این دیدار حساس:

– خلعتبری، حاج صفی، پادوانی و محرم نویدکیا از جمله بازیکنانی بودند که تراکتورسازی از نعمت عدم وجود آن ها در بازی برابر خود برخوردار بود. سروش رفیعی و سامان نریمان جهان نیز مصدومان تراکتورسازی در این دیدار بودند.

– تعدادی از هواداران همیشگی تراکتورسازی، این بار نیز راهی اصفهان شده بودند.

photo_2015-09-15_10-33-36

– تونی و کادرفنی تیم تراکتورسازی نیز شب قبل از بازی از سی و سه پل دیدن کردند.

photo_2015-09-15_11-12-27

– هواداران اصفهانی پیش از بازی با تراکتورسازی فراخوان های زیادی برای پر کردن استادیوم فولاد شهر در برابر تیم آذربایجانی انجام دادند، اما در نهایت سکوهای خالی در ورزشگاه را نیمه پر هم نکرده بودند.

– دو تماشاگر خارجی تماشاگر دیدار سپاهان و تراکتورسازی خواهند بود.

یک توریست ژاپنی که از هواداران سپاهان است برای تماشای بازی این تیم مقابل تراکتورسازی به اصفهان آمده است. وی هفته گذشته به ایران آمده و قصد داشته بازی سپاهان و تراکتورسازی را تماشا کند. این توریست ژاپنی خود را طرفدار سپاهان عنوان کرد.

– یک بازیکن اهل بولیوی به نام هانس هم از تماشاگران بازی سپاهان و تراکتورسازی است.وی گفت که علاقه دارد در ایران بازی کند و مذاکراتی با چند تیم داشته است.

 

– ترکیب سپاهان و تراکتورسازی بدین ترتیب بود:

سپاهان: شهاب گردان، حبیب  گردانی، سعید قائدی فر، عبدالله کرمی، هادی عقیلی، ووریا غفوری، علی کریمی، رسول نویدکیا، فوزیل موسایف، حسین پاپی و مهدی شریفی

تراکتورسازی: محمد رضا اخباری، محمد ایران پوریان، شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردسو، سعید آقایی، آگوستو سزار، سینا عشوری، بختیار رحمانی، فرید بهزادی کریمی، شاهین ثاقبی و مهرداد بایرامی

– لیدر های تراکتورسازی که توسط کانون هواداری به اصفهان اعزام شده بودند نیز وارد استادیوم شده و روی سکوها مستقر شده بودند.

–  هواداران سپاهانی به تراکتوری های حاضر در استادیوم با سر دادن شعار هایی خوش آمد گفتند.

-شجاع خلیل زاده به همراه علی حمودی مدافعان تیم تراکتورسازی تبریز از طرف سپاهانی ها مورد تشویق قرار گرفتند.

– اکثر هواداران سپاهان عکس محرم نویدکیا را در دست داشتند. پرچم بزرگی که شماره ۴ روی آن حک شده در استادیوم وجود داشت که روی آن عبارت« سلطان محرم نویدکیا» به چشم می خورد.

– در هنگام تلاوت قرآن بنری از سوی بازیکنان سپاهان باز شده بود که بر روی آن نوشته شده بود: سلام بر کودک سوری و تمام عدالت خواهان جهان.

– در ابتدای مسابقه بختیار رحمانی به سمت حسین فرکی رفت و از او رخصت گرفت.

– حبیب گردانی مدافع سپاهان وقتی صاحب توپ شد،در چند نوبت توسط هواداران تراکتورسازی هو شد.

گردانی سپاهان

– هوادار ژاپنی در آغاز بازی به داخل زمین رفت و در کنار هادی عقیلی عکسی به یادگار گرفت.

– هوای اصفهان ابری بود و باد شدیدی هم در ورزشگاه وزیدن داشت که این وزش شدید باد در جریان بازی نیز تاثیرگذار بوده و در چند صحنه مسیر حرکت توپ را تغییر داد.

– حدود ۲۰۰ هوادار تراکتورسازی در ورزشگاه فولاد شهر حضور دارشتند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کردند، این درحالی است که تعداد هواداران تیم میزبان نزدیک ۳ الی ۴ هزار نفر است.

– با وجود اینکه هوا رو به تاریکی نرفته بود، اما به دلیل شرایط جوی پروژوکتورهای ورزشگاه از آغاز بازی روشن شده بود.

– در دقیقه ۷ بازی یک صحنه مشکوک به پنالتی بر روی بایرامی اتفاق افتاد که خطایی از طرف داور اعلام نشد.

– برخی هواداران تراکتور در شبکه های اجتماعی به پخش نشدن بازی از شبکه سهند اعتراض کردند. این در حالی است که بازی تیم های گسترش فولاد و استقلال از شبکه سراسری پخش می گردید.

– اصغرباقریان مدیرعامل تیم سپاهان از ابتدای مسابقه در جایگاه ویژه حضور پیدا کرد و مورد تشویق هواداران سپاهان قرار گرفت.

– حبیب گردانی در ابتدای مسابقه به سمت نیمکت تراکتورسازی رفت و با تونی اولیویرا مربی سابق خود به خوش و بش پرداخت.

– علی حمودی بازیکن تراکتورسازی در ابتدای مسابقه به سمت نیمکت سپاهان رفت و با کلیه همبازیان سابق خود و همچنین کادر فنی سپاهان به خوش و بش پرداخت.

– اوسیانو کروز دستیار کی روش در جایگاه VIP حاضر است و این بازی را از نزدیک می بیند. علی عینی نیز به عنوان مترجم در کنار وی حضور دارد.

– از حاشیه‌های دیگر این بازی می‌توان به گزارش یک طرفه گزارشگر اصفهانی این دیدار اشاره کرد چراکه وی چندین بار قهرمانی تیم سپاهان در فصل گذشته را کاملا پاک دانسته و آن را تقدیمی از تیم تراکتورسازی به این تیم می‌دانست!

– حضور بازیکنانی مثل رحمانی، بایرامی، آقایی، ثاقبی، کریمی، اخباری و سزار باعث شد تا میانگین سنی ترکیب تراکتورسازان در این دیدار بسیار پایین باشد.

– مهرداد بایرامی در آغاز نیمه دوم یک موقعیت تک به تک طلایی را از دست داد که واکنش نیمکت تراکتورسازی را به دنبال داشت. آنها به هوای گل نیم خیز شده بودند.

– شهاب گردان از سوی هواداران تیم سپاهان به شدت تشویق شد و تماشاگران سپاهان با شعار «شهاب دست طلایی سرور آسیایی» این دروازه بان را تشویق کردند.

– هواداران سپاهان از کروز،مربی تیم ملی خواستند که گردان را به تیم ملی دعوت کند.

– تونی اولیویرا،سرمربی تراکتورسازی در چند نوبت به داور مسابقه  به شدت معترض شد.

– بعد از طوفان و بارش باران یک رنگین کمان بسیار زیبا در فراز ورزشگاه نقش بسته بود.

– اکثر عکاسان در این دیدار پشت دروازه تیم تراکتورسازی قرار گرفته بودند.

– در نهایت دیدار دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :