به گزارش تبریزمن، فولاد خوزستان عصر امروز (جمعه) در ورزشگاه غدیر اهواز پذیرای تراکتورسازی بود که با دو گل مغلوب این تیم شد. این بازی با حاشیه هایی همراه بود که در ادامه می خوانید.

*این بازی مانند دیگر بازی های هفته هشتم لیگ برتر، تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس بود و پیش از آغاز بازی به احترام او یک دقیقه سکوت اعلام شد.

*همچنین پیش از آغاز بازی باشگاه فولاد، طی مراسمی از سروش رفیعی، احمد عبدالله زاده، بختیار رحمانی و علی حمودی بازیکنان سابق این تیم با اهدا لوح تقدیر قدردانی کرد.

*۱۷ نفر از لیدر ها و سرلیدر های فولاد به دلیل انحلال کانون هواداران فولاد و علی رغم این که شنیده می شد به آن ها گفته شده است که به ورزشگاه نیایند، امروز در ورزشگاه حضور پیدا کردند و کاملا آرام نظاره گر بازی بودند.

*فولادی هایی که در ضلع شرقی ورزشگاه غدیر مستقر شده بودند تا دقیقه ۳۵ نیمه نخست، علیه مدیرعامل این باشگاه شعارهای تند سر می دادند.

*نزدیک به ۱۰۰ هوادار تبریزی نیز برای حمایت از تیم خود به ورزشگاه غدیر آمده بودند.

*در این دیدار نیز مانند بازی قبلی فولاد، علی رغم حضور جماعتی، خالدی و شریفات، بازوبند کاپیتانی به مساریچ سپرده شده بود.

*در این دیدار در دقیقه ۶۲ فرید بهزادی از تراکتورسازی و در دقیقه ۶۸ اسماعیل شریفات از فولاد با دریافت کار قرمز از بازی اخراج شدند.

*این بازی درنهایت با حساب ۲ بر یک به سود حریف تبریزی به پایان رسید تا فولاد همچنان به قعر جدول میخکوب باشد.

*پس از اتمام بازی هواداران فولاد با حضور در ورودی اتاق کنفرانس مرییان، شدیدا اعتراض خود را نسبت به مدیرعامل و هیات مدیره این باشگاه نشان دادند.

*همچنین پس از پایان این دیدار هنگامی که عکاسان قصد خارج شدن از ورزشگاه را از ورودی مخصوص به خود داشتند با درب بسته مواجه و به همین دلیل مجبور به تغییر مسیر و عبور از درب دیگر ورزشگاه شدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :