معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی اذربایجان شرقی از باز بودن تمام راه های اصلی ، فرعی و روستایی استان خبرداد.

به گزارش تبریزمن، حسین حسن زاده گفت: بارش برف که از شب گذشته در برخی محورهای استان شروع شده بود در زمان حاضر متوقف شده است .

وی در عین حال بر رعایت احتیاط در رانندگی و به همراه داشتن زنجیر چرخ برای مسافرت های جاده ای تاکید کرد و گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی استان احتمال بارش مجدد برف در استان وجود دارد .

حسن زاده گفت: ۵۰ راهدارخانه ثابت و سیار در محورهای استان برای خدمات دهی به مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است و ۴۴ گروه امدادی و تعمیراتی نیز در طول راه های ارتباطی آذربایجان شرقی آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند.

وی با اشاره به اینکه چهار گروه راهداری از بخش خصوصی نیز در طرح نوروزی مشارکت دارند ، افزود: هشت دستگاه جرثقیل هم برای امداد رایگان در محورهای استان مستقر شده است.

وی اعلام کرد: شماره تلفن ۰۴۱۳۴۴۵۳۰۲۰ مرکز مدیریت راه های استان به طور شبانه روزی و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۸۹۲۶ برای دریافت انتقادها و پیشنهادها به عنوان پل ارتباطی این اداره کل با مسافران در طول اجرای طرح نوروزی ۹۵ در نظر گرفته شده است .

حسن زاده گفت: طرح نوروزی راهداری همزمان با سراسر کشور از ۲۵ اسفندماه سال گذشته در آذربایجان شروع شده و تا ۱۵ فروردین ماه امسال ادامه دارد.

حسین قلی زاده ، مسئول راوبط عمومی مرکز مدیرت حوادث و فوریت های پزشکی استان آذربایجان شرقی هم گفت: در ۱۲ ساعت گذشته سانحه منجر به فوت در جاده های استان گزارش نشده است .

در این استان ۲۳۵ کیلومتر آزادراه, ۴۳۹ کیلومتر بزرگراه, ۱۰۴۲ کیلومتر راه اصلی, ۱۷۲۵ کیلومتر راه فرعی و ۱۰۵۶۹ کیلومتر راه روستائی وجود دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :