مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت:راه ها و شریان های اصلی استان در حال حاضر باز می باشد و تردد به راحتی در آنها انجام می پذیرد.

توحید اخلاقی درباره آخرین وضعیت راه های استان به خبرنگار تبریزمن گفت:به علت بارش سنگین برف و کولاک شدید طی ۲۴ ساعت گذشته در استان آذربایجان شرقی تا بدین لحظه ۵۷۰ روستا در محاصره برف قرار گرفته و راه های مواصلاتی به این روستا مسدود می باشد که این آمار به شرح ذیل می باشد:تبریز ۷ روستا،هوراند ۷۵ روستا،بستان آباد ۵۰ روستا،چاراویماق ۴۰ روستا،سراب ۲۵ روستا،ورزقان۴۵ روستا،هریس ۱۰ روستا،مراغه ۶۰ روستا هشترود ۴۵ روستا،خدافرین ۲۰ روستا،کلیبر ۸۰ روستا،میانه ۱۵۰ روستا،مرند ۶ روستا و اسکو ۵ روستا می باشد.

اخلاقی توضیح داد:در همین لحظه ۱۱۰۰ نفر و ۵۰۰ دستگاه در محل های راهداری در سطح استان حضور فعال دارند که در تلاشند هرچه سریعتر راه های مواصلاتی را باز کرده تا هم استانی های عزیز به راحتی در سطح استان تردد نمایند.

وی ادامه داد:از زمانی که از برف و کولاک شدید کاسته شود همکاران راهداری کارهای خود را شروع کرده و راه های روستاهای مسدود شده را بازگشایی خواهند کرد و این رانیز باید خاطرنشان کرد که راه ها و شریان های اصلی استان در حال حاضر باز می باشد و تردد به راحتی در آنها انجام می پذیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی اضافه کرد:بیشترین بارش ها در شهرهای خدافرین، کلیبر،مرند،جلفا و آذرشهر به میزان ۱۵ سانتی متر گزارش شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :