به گزارش تبریزمن، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز برگزاری اردوی سرعین را فرصتی برای افزایش ساماندهی و همدلی تیم قلمداد کرد.

فراز کمالوند در تشریح آخرین وضعیت تیم فوتبال گسترش فولاد در اردوی آماده سازی سرعین ابراز داشت: خوشبختانه تاکنون حدود ۷۰% نفرات مورد نظر مان را جذب کرده ایم، تقریبا شکل نهایی تیم مشخص شده است که با اضافه شدن دو یا سه نفر دیگر که احتمالا یکی از آنان بازیکن خارجی باشد، تا پایان اردوی سرعین ساختار تیم کامل می شود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، درخصوص سطح آمادگی بازیکنان  با بیان اینکه تا این مرحله از اردوی آماده سازی، تمرینات خیلی خوب و منظمی را برگزار شده است، افزود: ما ابتدا  در تبریز کارمان را با بدنسازی آغاز کردیم و سپس در ارودی سرعین با تلفیق بدنسازی و تاکتیک کارمان را ادامه می دهیم و با برگزای تمرینات منظم و برگزاری دیدارهای تدارکاتی به هماهنگی کامل برسیم.

فراز کمالوند با تمجید از عملکرد شاگردانش در دیدار تدارکاتی روز گذشته مقابل الومنیوم اراک اظهار داشت: کادر فنی تیم در این بازی به اهداف مدنظر خود دست یافت و خوشبختانه نتیجه بازی نیز با برتری ما به پایان رسید.

کمالوند با اشاره به انجام تمرینات تاکتیکی منظم در اردوی سرعین اظهار داشت: در دو نوبت صبح و عصر تمرینات مان را برگزار می کنیم تا بازیکنانی که دیر به جمع ما اضافه شده اند این فرصت رسیدن به مرز امادگی کامل را داشته باشند. همچنین در این اردو فرصتی نیز برای ما ایجاد شده که با برگزاری کلاس های تئوری به امادگی مطلوب روحی و روانی نیز برسیم.

وی در ادامه افزود: درواقع برنامه ما در اردوی سرعین، ادامه تمرینات منظم بدنسازی در تبریز است و مرحله بعدی اردوی ما در تهران برگزار خواهد شد و انشاالله با برگزاری بازی های تدارکاتی خوب به مرز ایده آل تاکتیکی و تیمی دست می یابیم.

 فراز کمالوند مهمترین دستاورد اردوی سرعین را ایجاد هماهنگی کامل اعضای کادر فنی و بازیکنان و شناخت بازیکنان جدید دانست و افزود: قرار گرفتن اعضای کامل تیم در شرایط اردوی پیش از شروع فصل مسابقات این فرصت را به وجود می آورد که ساماندهی و همدلی مجموعه تیم افزایش یابد.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پایان اظهاراتش با قدردانی از مدیریت باشگاه به جهت فراهم آوردن شرایط مطلوب برای اماده سازی تیم قدرتمند، عنوان داشت: زحمات آقای زنوزی بعنوان مالک باشگاه و همچنین آقای حسین زاده، رئیس هیئت مدیره و علی الخصوص آقای سمندر  که در مقام مدیرعامل باشگاه تمامی تلاش خود را برای فراهم ساختن بهترین شرایط جهت موفقیت تیم انجام می دهند، نهایت تقدیر وتشکر را دارم و امیدوارم با کسب نتایج مناسب، بخشی از محبت های این عزیزان را جبران کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :