مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ‘شوق حضور’ تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد.

 به گزارش تبریزمن، علی اکبر صفی پور اظهار کرد: طبق برنامه ریزی قبلی برگزاری جشنواره ۲۵ اسفند امسال تعیین شده بود که به دلیل دو مرحله ای شدن انتخابات مجلس و همچنین موضوع جشنواره در خصوص انتخابات، این برنامه به اردیبهشت ماه سال آینده موکول شد.

وی افزود: جشنواره شوق حضور در قالب تولید پیام های فرهنگی رسانه ای شامل تیتر خبر، گزارش، مصاحبه و گزارش تصویری در دو بخش استانی و کشوری برگزار می شود.

صفی پور ادامه داد: شرکت کنندگان می توانند در هر بخش حداکثر چهار اثر به دبیرخانه جشنواره به نشانی تبریز – نرسیده به چهارراه آبرسان – اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی (خانه فرهنگ) – روابط عمومی این اداره کل ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۶۱۱۷۹ تماس بگیرند.

وی گفت: در هر یک از قالب های جشنواره به سه نفر نخست جوایز ارزنده ای اهدا و مجموعه آثار برتر و برگزیده نیز در کتابچه جشنواره چاپ و منتشر می شود.

وی با بیان تاثیرگذاری رسانه ها و جایگاه رسانه در افکار عمومی اظهار کرد: رسانه ها می توانند با اطلاع رسانی و تبیین جایگاه مجلس زمینه مشارکت قوی تر رای دهندگان در پای صندوق های رای را فراهم کنند.

صفی پور ادامه داد: بهره گیری از ظرفیت های رسانه برای شورآفرینی در مهم ترین رخدادهای سیاسی کشور، برجسته سازی نقش رسانه در تبیین شاخص های انتخاب اصلح و فراهم شدن بستر مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

بر اساس آمار اعلام شده ۶۲ درصد واجدان شرایط آذربایجان شرقی در انتخابات هفتم اسفند شرکت کردند.
بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان ۱۰ نماینده استان به مجلس دهم راه یافتند و تکلیف ۹ نماینده به دور دوم کشیده شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :