با توجه به مصادف شدن ثبت‌نام استخدام پست بانک ایران با تعطیلات پایان سال ۱۳۹۴ و ایام نوروز و همچنین لزوم فراهم کردن شرایط ثبت‌نام برای عموم هموطنان واجد شرایط، مهلت شرکت در این مرحله از آزمون استخدامی تا ۲۰ فروردین سال ۱۳۹۵ تمدید شد.

به گزارش تبریزمن، در این آزمون که در رده‌های شغلی و رشته‌های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق‌دیپلم، لیسانس و فوق‌لیسانس برگزار خواهد شد، داوطلبانی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی هستند می‌توانند در آزمون استخدامی پست بانک ایران شرکت کنند.

رده‌های شغلی مورد نیاز نگهبان، متصدی امور بانکی، کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی است و عناوین آزمون عمومی برای تمامی رده‌های شغلی شامل زبان انگلیسی، معارف اسلامی و ریاضی، کامپیوتر و هوش و استعداد تحصیلی و آزمون اختصاصی برای رده شغلی کارشناس حقوقی شامل متون حقوقی (انگلیسی)، حقوق تجارت، حقوق مدنی، آئین دادرسی مدنی و کیفری و متون فقه، رده شغلی متصدی کارشناس (ارزی) شامل مالیه بین‌الملل، تجارت بین‌الملل بانکداری بین‌الملل، خرید و سفارشات خارجی و زبان انگلیسی (بازرگانی) است که افراد قبول شده در آزمون کتبی پس از انجام مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی به استخدام پست بانک ایران در می‌آیند.

داوطلبان واجد شرایط می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه ثبت‌نام و همچنین عناوین شغلی مورد نیاز استان‌ها به وب‌سایت پست بانک ایران مراجعه کنند.

ثبت‌نام از ۱۶ اسفندماه سال ۱۳۹۴ آغاز و تا ۲۰ فروردین‌ماه امسال ادامه دارد و کارت ورود به جلسه آزمون و تاریخ برگزاری آن نیز متعاقباً از طریق وب‌سایت پست بانک ایران اعلام می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :