علیرضا پژمان گفت: به علت ترمیم زمین چمن اختصاصی چند روزی را در زمین لشکر تمرین کردیم که به زودی در زمین چمن اختصاصی باشگاه تمرین خواهیم کرد.

به گزارش تبریزمن، علیرضا پژمان مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره تمرینات این تیم به تبریزمن، گفت:بچه ها تمرینات خوبی داشتند و با اضافه شدن بازیکنهای خارجی تقریبا با نفرات کامل تمرینات تاکتیکیمان را پیگیری می کنیم.

علیرضا پژمان در ادامه صحبتهایش افزود : به علت ترمیم زمین چمن اختصاصی چند روزی را در زمین لشکر تمرین کردیم که تا چند روز آینده دوباره در زمین چمن اختصاصی باشگاه تمرین خواهیم کرد.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خاتمه درباره حضور تونی در تبریز و در تمرینات اظهار کرد : طبق صحبت هایی که انجام شده آقای تونی فردا به تبریز می آیند و تمرینات از فردا زیر نظر وی انجام خواهد شد

تیم تراکتورسازی، بعد از پنج روز استراحت تمرینات خود را در تبریز و در زمین لشگر عاشورا زیر نظر دو کادر فنی بومی خود آغاز کرده و دستیاران خارجی تونی نیز از دیروز در تمرینات حضور داشتند.

طی گفته مسئولین تراکتورسازی به تبریزمن، سرخ پوشان به احتمال فراوان برنامه اردویی در نظر ندارند و آنها قصد دارند در تبریز به تمرینات خود ادامه دهند.

سرپرست تیم تراکتورسازی در گفتگو با تبریزمن، در خصوص تمرین عصر امروز تراکتورسازان گفت: برای هماهنگی هرچه بیشتر بازیکنان، تمرینات را به صورت منظم انجام می دهیم و با توجه به ترمیم زمین چمن کمپ اختصاصی باشگاه، تمرین امروز نیز از ساعت ۱۶ در لشگر عاشورا برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :