به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص آخرین وضعیت سرخ پوشان گفت: بعد از پیروزی در جام حذفی، با نظر کادر فنی بازیکنان و دیگر عوامل تیم به استراحت رفته اند تا از روز سه شنبه تمرینات دوباره آغاز شود.

وی افزود: روز به روز به هماهنگی و آمادگی بیشتری دست پیدا می کنیم، امیدواریم بتوانیم از این تعطیلات نیز به نحو احسن استفاده و با شروع بازی ها نتایج خوبی کسب کنیم.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص زمان حضور تونی اولیویرا و بازیکنان خارجی در تبریز اظهار داشت: بعد از بازی سایپا، تونی در رختکن به بازیکنان گفت که از سه شنبه همه در تمرینات حضور داشته باشند. انشالله بازیکنان و کادر فنی در روز مشخص شده و طبق برنامه ای که گفته شده است، در تمرین حاضر خواهند شد.

وی در خصوص بازیکنان سرباز و احتمال جدایی آنها از تراکتور و بازگشت به باشگاه هایی که با آنها قرارداد دارند توضیح داد: فعلا تا جایی که اطلاع دارم تنها فرید بهزاد کریمی با باشگاه خود قرارداد دارد و مسئولان دو تیم با یکدیگر صحبت می کنند تا در صورت صدور رضایت نامه، این بازیکن در تراکتورسازی حضور داشته باشد. همچنین دیگر بازیکنان نیز با توجه به خدمت سربازی، در تراکتورسازی حضور خواهند داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :