به گزارش تبریزمن، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو کوتاه تلفنی با خبرنگار تبریزمن، در خصوص تمرینات این تیم گفت: بعد از اردوی خوبی که در تهران برگزار کردیم، بازیکنان به آمادگی و هماهنگی خوبی رسیده اند. همچنین بازی های دوستانه ای که در نظر گرفته شد بود در این موضوع کمک خیلی خوبی کرد.

وی افزود: پس از پایان اردوی تهران، روز جمعه به تبریز بازگشتیم و کادر فنی تشخیص داد بازیکنان برای ریکاوری بهتر و رسیدن به شرایط روحی مطلوب استراحت کنند. خوشبختانه بازیکنان شرایط خوبی دارند و همه آماده دیدار با نفت تهران هستیم تا لیگ پانزدهم را با بهترین شرایط آغاز کنیم.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص تمرین دیروز سرخ پوشان ادامه داد: با توجه به حضور پرتعداد هواداران، بازیکنان اولین تمرین خود در تبریز را به خوبی انجام دادند. بازیکنان از روحیه و آمادگی بسیار بالایی برخوردار هستند امیدواریم با حضور و حمایت هواداران بتوانیم لیگ را با پیروزی آغاز کنیم.

وی در خصوص تمرین این تیم اظهار داشت: با توجه به حساسیت تمرینات سرمربی تیم تصمیم گرفته است تا بازی با نفت تهران تمرینات خود را پشت درب های بسته برگزار نماید. این موضوع به این دلیل است که بازیکنان تمرینات تاکتیکی خود را برگزار خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :