به گزارش تبریزمن، آلویز نانگ که در نیم‌فصل دوم لیگ چهاردهم به جمع فولادی‌ها پیوسته بود با عملکرد فوق‌العاده خود، تیم‌های زیادی را در ابتدای لیگ پانزدهم خواهان خود می‌دید، وی تصمیم گرفت به نفت بیاید و زیر نظر علی‌رضا منصوریان به کار خود ادامه دهد، هرچند نانگ در نیم‌فصل اول نتوانست درخشش دوران فولاد را داشته باشد اما بازهم توانست گل‌های حساسی برای این تیم به ثمر برساند تا اینکه در زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل، این بازیکن آفریقایی تصمیم گرفت به سومین تیم خود در ایران پیوندد و به همین منظور به جمع یاران امیر در تراکتور پیوست.

phpThumb_generated_thu

با حضور نانگ بسیاری از هواداران این تیم تبریزی به وی امید بستند و در این فکر بودند تا با زوج او و شریفی، تیم‌های لیگ برتری را گل‌باران کنند اما در عین ناباوری این اتفاق تاکنون نیفتاد و بعد از سه بازی نانگ هنوز نتوانسته کاری را از پیش ببرد.

phpThumb_generated_thum6b

قلعه‌نویی پس از ورود به تبریز با جذب سه مهاجم گلزن که هرکدام در تیم‌های دیگر  موفق به نشان دادن قدرت گلزنی خود شده بودند قصد داشت خیال خود را از بابت خط حمله این تیم راحت کند، اتفاقی که تاکنون به‌هیچ‌وجه نیفتاد.

phpThumb_generated_thumbnail

باید دید امیر قلعه‌نویی که از ابتدای حضور خود در تبریز حساسیت ویژه‌ای روی بازیکنان خط حمله خود داشت، برای راه انداختن این بازیکن زهردار چه تدابیری خواهد اندیشید.

phpThumb_generatejkll;d_thumbnai4

پیش از این فرزاد حاتمی (در ملوان)، مهدی شریفی (در سپاهان) و آلویز نانگ (در فولاد و تا حدودی نفت) نشان داده بودند مهاجمان فرصت‌طلبی هستند و می‌توانند باعث خوشبختی هر تیمی شوند، اتفاقی که تاکنون برای تبریزی‌ها نیفتاد، هرچند که حاتمی این روزها را در مصدومیت به سر می‌برد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :