به گزارش تبریزمن، در تمرین امروز سرخ پوشان تراکتورسازی، تونی اولیویرا به شدت از پخش ویدیو های تمرینات این تیم در یکی از شبکه های اجتماعی ناراحت شده بود.

وی در حاشیه صحبت های خود از برگزاری تمرین پشت درهای بسته صحبت کرده و گفته ” تا پایان فصل تمرینات پشت در های بسته خواهد بود و فقط ۱۵ دقیقه ابتدایی اجازه حضور خواهد بود ” این سخنی است که عکاسان حاضر در کنار زمین از مترجم تونی شنیده و در این خصوص با وی صحبت کرده اند.

ایوب ذوالفقاری در گفتگویی کوتاه با تراکتورسازی در خصوص بسته بودن تمرین تراکتوری ها تا پایان فصل گفت: متأسفانه در تمرینات تراکتور برای تماشا نمی آیند و فقط برای فیلم برداری و پخش آن در شبکه های اجتماعی حضور دارند. به همین دلیل نیز صحبتی که با تونی اولیویرا سرمربی تیم داشتیم، مقرر شده است دو روز مانده به بازی تمرینات پشت در های بسته صورت گیرد چرا که تونی اولیویرا نمی خواهد برنامه های وی برای روز بازی لو برود.

وی ادامه داد: مثلا بازی ما روز جمعه برگزار خواهد شد، روز چهارشنبه و پنج شنبه تمرین پشت در های بسته خواهد بود تا بازیکنان و کادر فنی با خیال آسوده به کارهای فنی و تاکتیکی خود برای روز بازی بپردازند.

سرپرست تراکتورسازی افزود: هواداران تراکتورسازی همیشه حامی تیم محبوب خود هستند و می بینیم که همچنان در تمرینات حضور داشته و بازیکنان و کادر فنی را تشویق می کنند و به آنها روحیه می دهند. امیدواریم بتوانیم با کسب نتایج بهتر دل تک تک آنها را شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :