شب گذشته تمرین تیم امید از ساعت ۱۸:۳۰ در زمین چمن باشگاه ایرانیان‌ دوبی برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، * پیش از شروع تمرین، عبداله ویسی -سرمربی استقلال خوزستان و سایر اعضای کادر فنی این تیم در لابی ساختمان باشگاه ایرانیان با برخی از اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم امید دیدار و گفت و گو کردند. تیم فوتبال استقلال خوزستان که اردوی آماده سازی را در امارات برپا کرده، تمریناتش را در باشگاه ایرانیان دوبی برگزار می کند.

*همچنین پیش از آغاز تمرین امروز محمد خاکپور و محمد مایلی کهن دقایقی را برای بازیکنان صحبت کردند.

*در مرحله ابتدایی تمرین بازیکنان زیر نظر کن استید به گرم کردن پرداختند و سپس در محوطه های کوچک مشخص شده به کار با توپ و انجام حرکات ترکیبی تک ضر پرداختند. در این تمرین کادر فنی بر تمرکز و دقت در پاس ها تاکید داشت. ضمن اینکه دروازه بان های تیم امید بصورت اختصاصی به مرور تمرینات طراحی شده عزیزیان پرداختند.

* تمرین بعدی ملی پوشان امید در محوطه طراحی شده با نیزه های کاشته شده در زمین برگزار شد و بازیکنان در دو گروه و زیر نظر خاکپور و طباطبایی به انجام حرکات ترکیبی، حرکت با توپ و ارسال پاس پرداختند.

*در مرحله اصلی تمرین بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند و به تناوب و در قالب دو تیم سبز و قرمز در محوطه مشخص شده زمین، به حفظ توپ، پرسینگ و‌ مرور اصول دفاع و حمله پرداختند. در این تمرین که با جدیت خاصی برگزار شد، کادر فنی با از جریان انداختن تمرین، نکات فنی لازم را به بازیکنان گوشزد کرد.

در ادامه این تمرین دروازه بان ها بصورت چرخشی درون یکی از دروازه ها ایستادند و تیم مهاجم، بعد از موقعیت سازی به سمت دروازه ضربه می زد. در این بخش تمرین نیز کادر فنی بر حفظ توپ و عدم تعجیل در حمله به دروازه تاکید داشت.

در پایان تمرین جدی و با نشاط امروز بازیکنان بدن هایشان را سرد کردند و عازم هتل شدند.
Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :