به گزارش تبریزمن، روز گذشته تمرین تراکتورسازان با شعار ها و حواشی مختلفی علیه مدیریت تیم همراه بود که بازتاب های مختلفی در رسانه های مختلف داشت. هواداران تیم به عدم حفظ آندو تیموریان و لوسیانو ادینهو اعتراض کردند و شعارهایی سر داده شد. با این حال بی توجهی مسئولین و به خصوص سرپرست باشگاه به این اعتراضات و به سخره گرفتن هواداران باعث شد تا امروز نیز اکثر هواداران متعصب تراکتورسازی در شبکه های اجتماعی تصمیم به حضور در تمرینات و ادامه اعتراضات خود بگیرند.

در همین حین و در حالتی که تمرینات نوبت صبح برگزار شده و تا ظهر امروز تمرین عصر تراکتورسازی نیز سر جای خود بود، به یک باره سایت رسمی باشگاه اعلام کرد که تمرینات تعطیل شده و برگزار نخواهد شد به نظر می رسد مدیران تراکتور از حضور هواداران و شنیدن اعتراضات هواداران که صاحبان اصلی تیم می باشند واهمه دارند یا اینکه احتمالا مورد ( بهانه ی ) دیگری پدید آمده است.

باید منتظر ماند و دید که آیا این روند در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت یا خیر؟  مدیران باشگاه تراکتورسازی تا کی در نظر دارند تمرینات خود را به دلیل اعتراضات هواداران تعطیل نمایند؟

طبق شنیده ها بعد از اعلام عدم برگزاری تمرین به بازیکنان زمان تمرین عصر اعلام میشود ولی ساعاتی بعد از ان با انها تماس گرفته میشود که تمرین لغو شده که طبق گفته ها دلیل این کار لو رفتن زمان تمرین نزد هواداران بوده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :