رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی از حضور پلیس راهنمایی و رانندگی با تمامی امکانات و تمهیدات لازم در روز بازگشایی مدارس در اول مهرماه خبر داد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ “ناصر میکائیلی” در گفت و گو با خبرنگاران گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی در جهت ساماندهی روز اول بازگشایی مدارس از اجرای طرح بازگشایی مدارس و استقرار تیم های کمکی در مقابل مدارس و همچنین تقاطع ها و میادین پرتراکم بهره گرفته و با بکارگیری و استفاده از نیروهای مضاعف در خدمت رسانی به شهروندان عزیز برنامه ریزی کرده و امید است با اجرای طرح مذکور اولین روز بازگشایی مدارس با ایمنی کامل و بدور از هرگونه حوادث ترافیکی به همراه باشد.

وی افزود: رانندگان در اولین روز بازگشایی مدارس با صبر و حوصله رانندگی کرده و قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و احتیاط لازم داشته باشند تا از بروز حوادث جلوگیری شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی در تلاش است تا با همکاری کلیه شهروندان عزیز روز بی حادثه ای را برای شهروندان و بخصوص دانش آموزان ایجاد کند.

میکائیلی به والدین نیز توصیه کرد: به جهت رعایت ایمنی و جلوگیری از سردرگمی قبل از بازگشایی مدارس نسبت به شناسایی مسیر تردد به مدرسه اقدام کرده و در اولین روز حتی المقدور از وسایل نقلیه عمومی به جهت رساندن کودکان خود به مدارس استفاده و همچنین سعی کنند زودتر از موعد و با حوصله راهی مدرسه شوند و با پرهیز از عجله و شتاب، اولین روز مدرسه کودکان خود را بخوبی آغاز کرده و خاطره ای خوش از اولین روز مدرسه در ذهن فرزندان خود ترسیم کنند.

به نقل از خبرگزاری ایسنا، وی خاطرنشان کرد: همکاری شهروندان با پلیس راهور ما را در خدمت رسانی هر چه بهتر یاری خواهد کرد پس با رعایت قوانین و مقررات اولین روز بازگشایی مدرسه را به دور از هرگونه حادثه تجربه کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :