رئیس پلیس راهور استان، تمهیدات و توصیه‌های ترافیکی لیالی قدر را در تبریز اعلام کرد.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ ناصر میکائیلی با اشاره به تمهیدات و توصیه‌های ترافیکی پلیس درلیالی قدر گفت: پلیس راهور استان در راستای رسالت خود در عرصه ایجاد امنیت ترافیکی برای شهروندان در شب‌های قدر، مردم شب زنده دار استان را تنها نگذاشته و همچون سال های گذشته با حضور چشمگیر خود نسبت به روانسازی ترافیک و برقراری نظم و امنیت ترافیکی در این ایام خواهد پرداخت.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی ستاد اقامه نماز امسال نیز همچون سنوات گذشته برنامه پرفیض شب های قدر در چهار مسجد اصلی شهر (مصلای اعظم امام خمینی (ره)، مسجد جامع بازار تبریز، مسجد دانشگاه تبریز، مهدیه نصف راه) برگزار خواهد شد که به منظور اجرای هرچه باشکوه تر این مراسم پلیس راهنمایی و رانندگی استان نیز با برنامه ریزی کارشناسی اقدام به برقراری نظم عبور ومرور با استقرار عوامل در نقاط مورد نیاز خواهد کرد.

سرهنگ میکائیلی خاطرنشان کرد: محدودیت‌های ترافیکی در شب‌های قدر در محدوده اصلی یعنی اطراف مصلا (شریعتی به سمت مصلا، ساعت به سمت مصلا، سه راهی طالقانی به سمت مصلا، ارگ به سمت مصلا) ایجاد خواهد شد و امیدواریم همشهریان مطابق سنوات گذشته با پلیس راهور در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس پلیس راهور استان در ادامه توصیه‌های ترافیکی لیالی قدر را به شرح زیر بیان کرد:

شهروندان حتی الامکان از آوردن وسائط نقلیه شخصی به مکان‌های ذکر شده خودداری کرده و سعی کنند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

– در محدوده مکان‌های ذکر شده وسائط نقلیه خود را به صورت دوبله پارک نفرمائید. در صورت بروز مشکل همکاران با جرثقیل خودروها را به مسیرهای مجاور انتقال خواهند داد.

ـ بمنظورافزایش ایمنی خودرو از بسته بودن درب و شیشه های خودرو اطمینان حاصل نموده و حتما از تجهیزات لازم قفل پدال و فرمان و دزد گیر در هنگام توقف استفاده شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :