به گزارش تبریزمن، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در نشست هماهنگی دیدار تیمهای تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران گفت : تمامی تمهیدات در استادیوم یادگار امام ره تبریز برای میزبانی دیدار تیمهای تراکتورسازی و استقلال تهران برای تماشاگران فهیم و پرشور انجام یافته است.

سید محمد شروین اسبقیان در ادامه افزود :  استادیوم یادگار امام ره تبریز از هر نظر و با تمام قوا آماده میزبانی دیدار تیمهای تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران است.

وی افزود:همانند بازیهای دیگر لیگ برتر عوامل اجرایی و برگزاری استادیوم یادگار امام ره تبریز در کنار هیات فوتبال استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز و نیروی انتظامی و یگان ویژه و نهادها و ارگانهای ذیربط ، تمامی تمهیدات و اقدامات و هماهنگی های لازم انجام گرفته است تا ۲۳ آذر حماسه ای دیگر برای فوتبال تبریز روی داده و شاهد حضور بیش از ۷۰ هزار تماشاگر فهیم و پرشور آذربایجانشرقی در استادیوم باشیم.

سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در ادامه گفت : هواداران تراکتورسازی تبریز در استادیوم یادگار امام ره دوباره در بازی استقلال تهران دوباره ادب ، مهمانوازی و فرهنگ اصیل مذهبی و ملی را  به فوتبال کشور نشان خواهند داد.

وی افزود : فوتبال استان با حمایت پرشور و بی نظیر هواداران فهیم و با فرهنگ خود در جایگاه بالاتری از سایر رشته های ورزشی استان قرار دارد .

وی افزود : نظام ما نظام مردمی و خواست مردم ، خواست مسئولین بوده و این علاقه مردم به این رشته موجب شده تا مسئولی سیاسی و اجرایی استان نیز به علاقمندی مردم توجه نشان دهند و به فوتبال توجه ویژه ای کنند چون این شور و نشاط و ظرفیت در فوتبال استان وجود و نمونه بارز آن حضور بیش از ۷۰ هزار تماشاگر و هوادار فهیم در این بازی است.

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در ادامه بیان داشت : هواداران و تماشاگران تیمهای تبریز نماد ، هویت و اعتبار فوتبال استان و کشور هستند و برای رفاه آنان تمام تلاش و اقدامات خود را تسریع خواهیم بخشید که این وظیفه و رسالت اصلی اداره کل ورزش و جوانان است.

وی افزود : سیستم صوتی ، اسکوربورد ، جایگاه تماشاگران ، زمین بازی ، رختکن ها ، ورودی های استادیوم و مسیرهای دسترسی آماده هستند تا شاهد حضور پرشور علاقمندان در این بازی باشیم.

سید محمد شروین اسبقیان در این نشست خواستار تلاش کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در ایجاد آرامش و تعامل با عوامل اجرایی شد.

در این نشست رییس هیات فوتبال ، نماینده فرمانداری شهرستان تبریز ، نمایندگان باشگاه تراکتورسازی ، نیروی انتظامی ، یگان ویژه ، اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز ، مسئولین استادیوم ۷۰ هزار نفری تبریز حضور داشتند.

بر همین اساس دیدار دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه ۲۲ آذرماه راس ساعت ۱۵ در استادیوم ۷۰ هزار نفری یادگار امام ره تبریز برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :