معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی آذربایجان شرقی از آمادگی پلیس استان با اجرای تمهیدات ویژه انتظامی و ترافیکی برای استقبال از ماه ضیافت الهی خبر داد.

به گزارش تبریزمن،به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی آذربایجان شرقی، سرهنگ علی اسمعیل‌پور دوشنبه با اعلام این خبر گفت: نیروی انتظامی آذربایجان شرقی با آمادگی کامل تمهیدات ویژه و طرح های انتظامی و ترافیکی را در ماه رمضان به مرحله اجرا می گذارد.

وی افزود: پلیس راه و راهور استان در ماه مبارک رمضان با آماده باش کامل در ساعات اوج ترافیک و بخصوص زمان افطار در تلاش خواهند بود با ساماندهی عبور و مرور و روان سازی ترافیک از وقوع گره های ترافیکی و حوادث رانندگی پیشگیری کند و انتظار می‌رود شهروندان نیز ضمن رعایت قوانین و مقررات عبور و مرور و احترام به حقوق اجتماعی، از عجله و شتاب در رانندگی و تردد های غیر ضروری به ویژه در زمان افطار، خودداری کرده و با خدمتگزاران خود در پلیس راهنمایی و رانندگی استان همکاری لازم را داشته باشند.

این مقام انتظامی تاکید کرد: برای برقراری امنیت روانی روزه‌داران با تخلفات رانندگان بشدت برخورد خواهد شد و کسانی‌که خودرو را برای خود حریم دانسته و نسبت به شکستن حرمت ماه رمضان اقدام کنند خودرو آنان توقیف خواهد شد.

 وی در ادامه به طرح ها و تمهیدات پلیس امنیت عمومی استان در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: با هماهنگی های صورت گرفته، واحدهای پذیرایی و خدماتی که به ارائه خدمات و پذیرایی از شهروندان اقدام می‌نمایند باید به توصیه‌های پلیس نظارت بر اماکن عمومی استان و مواردی که از طریق واحدهای صنفی به آنان ابلاغ شده توجه ویژه داشته باشند.

اسمعیل پور افزود: پلیس استان در ماه مبارک رمضان با روزه خواری در ملاء عام، قاطعانه برخورد می کند و با راه‌اندازی گشت‌های ویژه برخورد با تظاهر به روزه‌خواری در ملا عام و به خصوص در تفرجگاه ها، بوستان‌ها و مناطق ییلاقی برخورد خواهد کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی در ادامه اعلام داشت: تمام واحدهای صنفی مسافرپذیر براساس طرح زمان‌بندی فعالیت ابلاغی از سوی اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی، ملزم به فعالیت بوده، ضمن اینکه رعایت استتار کامل و پرهیز از تظاهر به روزه‌خواری الزامی است، در صورت تخلف با واحد صنفی برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: پلیس آگاهی آذربایجان شرقی نیز با تمهیدات ویژه با گسترش نیرو در شب‌های قدر، روز جهانی قدس و روز عید فطر و همچنین خدمت رسانی شایسته و در خور شأن به شهروندان قانون مدار اقدام خواهد کرد.

اسمعیل‌پور در پایان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و بهره‌مندی بندگان پرهیزگار خداوند از فیوضات ماه مبارک رمضان از شهروندان خواست موارد مشکوک را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود را از طریق تلفن ۱۹۷ به دفتر نظارت همگانی بازرسی پلیس آذربایجان شرقی ارائه دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :