به گزارش تبریزمن، میرهانی هاشمی، بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز، به عنوان دیگر مهمان موج فوتبال در این برنامه حاضر شد و در ابتدای صحبت های خود گفت: می توانستیم از همان هفته اول سه امتیاز ها را بگیریم ولی بخاطر برخی ناهماهنگی های موجود در تیم این اتفاق یک هفته به عقب افتاد ولی توانستیم از هفته دوم سه امتیاز بازی با گسترش فولاد را بگیریم.

Screenshot 2015-08-10 01.49.35

وی که اهل ساری می باشد ادامه داد: از سن نه سالگی در تیم ساری جوان بودم و دو سال هم در استقلال ساری بودم و بعد هم در برق شیراز و راه آهن و پدیده مشهد هم بازی کردم.

هاشمی اظهار داشت: امسال با حضور گلرهای بهتر در تیم خط دفاع هم آرامش بیشتری دارد و می توانیم نتایج بهتری داشته باشیم. امسال هم می توانیم همانند سال گذشته نتایج خوبی بگیریم که خوشبختانه امسال بازیکن بیشتری داریم و این امتیاز خوبی برای تراکتور به حساب می آید.

وی افزود: سال گذشته همیشه در تمرینات ۲۰ نفر بودیم اما روز بازی ۱۴ نفر هم نمیشدیم ولی امسال بازیکنان جوان و خوبی به تیم اضافه شده اند.

مدافع تراکتور ادامه داد: هواداران تراکتور جزو لاینفک تیم هستند و همه تراکتور را با هوادارانش می شناسند. تراکتوری ها ما را در تمرینات طوری حمایت می کنند که خیلی از تیم ها در بازی های رسمی هم به این اندازه تماشاگر ندارند.

هاشمی در پایان صحبت های خود بیان کرد: امسال همه تلاش می کنیم تا تراکتور را به حق واقعی اش برسانیم و با قهرمانی دل شکسته هواداران را شاد کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :