به گزارش تبریزمن، سرپرست فدراسیون گلف گفت: تنها شهرهای تبریز، تهران، مسجدسلیمان، اهواز، اصفهان و شیراز از زمین گلف برخودار هستند.

مهدی مبینی در باره وضعیت گلف درایران افزود: این رشته ورزشی که از دو زیر مجموعه وودبال و مینی گلف برخودردار بوده ودر مجموع بیش از دو هزار نفر ورزشکار دارد، با کمبود زمین های گلف مواجه است.

وی دربار اینکه این رشته ورزشی جنبه همگانی شدن دارد? گفت: مینی گلف یکی از زیر شاخه این رشته ورزشی است که می توان فضای آن را در پارک ها و مدارس برای استفاده همگانی توسعه داد.

سرپرست فدراسیون گلف گفت: طی این مدت رقابت های سوپرلیگ زنان و مردان درماه های اسفند، فرودین و اردیبهشت برگزارشد ومسابقات مینی گلف دربخش مردان و زنان نیز پس از چهارسال در اردیبهشت ماه برگزار شد.

سرپرست فدراسیون گلف اظهار داشت:برای توسعه رشته گلف باید، مینی گلف را تقویت و توسعه داد که توسعه آن بودجه هنگفتی نمی خواهد.

مبینی درباره اعزام چند گلف باز ایرانی به رقابت های بین المللی گلف در تایلند که اواخر مردادماه جاری برگزار می شود گفت: در حال رایزنی هستیم.

وی درباره زمان برگزاری انتخابات گلف افزود: ۱۷ نفر برای ریاست این فدراسیون در اسفند سال ۹۳ ثبت نام کردند که به احتمال زیاد این انتخابات درمرداد ماه جاری برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :