به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا عصر امروز در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های تراکتورسازی و پدیده که در سالن اجتماعات هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: خودم و تیمم به هیچ عنوان به حواشی به وجود آمده توجهی نمی‌کنیم، هنوز آغاز فصل است و راه زیادی برای جبران باقی مانده و قطعا شرایط برای ما بهتر می‌شود.

وی افزود: پدیده بازیکنان جوان و خوبی را در تیم خود دارد که با انگیزه برای تیمشان تلاش می‌کنند، این تیم فصل گذشته برای ما مشکل‌ساز شد، امیدوارم بتوانیم این روند را متوقف کرده و دست پر از مشهد خارج شویم.

سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه برای بازی فردا مقابل پدیده خراسان دو بازیکن مصدوم داریم که یکی از آنها شجاع خلیل‌زاده است، خاطرنشان کرد: تیم پدیده نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته که تاکنون هم عملکرد خوبی از خود نشان داده و امیدوارم بتوانیم از این بازی سه امتیاز را بگیریم، باید تمام تلاشمان را برای انجام اینکار به کار بگیریم زیرا بازی سختی پیش رو داریم.

اولیویرا خاطرنشان کرد: یک راه بیشتر برای ما باقی نمانده آن هم تلاش برای بهتر بودن و کسب پیروزی است، در حال حاضر ساخت تیمی درست برای کسب نتیجه مهمترین هدف ما است.

وی در مورد اولتیماتومی که باشگاه داده بود گفت: از این مساله خبری ندارم. فرقی برایم نمی‌کند. من مثل روز اول کار خود را انجام خواهم داد و به مسایل حاشیه‌ای توجه نخواهم کرد و نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا بیرون آمده است. من تا پایان لیگ در خدمت تراکتورسازی هستم و می‌خواهم برف تبریز را ببینم.

سرمربی تراکتور درباره جوانگرایی در تیمش گفت: نگران این موضوع نیستم بلکه دنبال تیمی هستم که بتوانیم نتایج خوبی را به دست آوریم که این موضوع احتیاج به زمان دارد و امیدوارم هرچه از لیگ برتر می‌گذرد به هماهنگی بیشتری برسیم.

وی بیان کرد: برای ساخت یک تیم احتیاج به زمان وجود دارد و برای من تنها نکته‌ای که مهم است این بوده که بازیکنانم به یکدیگر اعتماد و اتحاد داشته باشند چراکه تنها راه پیشرفت تراکتورسازی این است که هر روز بهتر از روز گذشته شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :