به گزارش تبریزمن، طبق اخبار منتشر شده در روز های اخیر پیرامون فعالیت باشگاه تراکتورسازی در فصل نقل و انتقالات، مدیران باشگاه دست به کنار گذاشتن بازیکن بومی زده و تنها یکی دو نفر را در ترکیب نگه داشته اند.

احمد کامدار، حبیب گردانی، شهریار شیروند و محسن دلیر از بازیکنان بومی هستند که گفته می شود به خاطر عدم حضورشان در لیست تونی الیویرا باید از باشگاه کنار گذاشته شوند و بازیکنان جایگزین خریداری گردد.

با این حال تنها مهرداد بایرامی را می توان به نوعی بازیکن بومی تراکتورسازی در فصل پیش رو نامید. سامان نریمان جهان نیز به دلیل باقی ماندن چند ماه از دوران سربازی و هزینه پایینی که برای باشگاه در بر خواهد داشت، فعلا در ترکیب حفظ شده است.

به این ترتیب با تائید جدا شدن ستارگانی همچون لوسیانو ادینهو، آندرانیک تیموریان و مهدی کیانی سوالی که پیش می آید این است که تراکتورسازان در فصل آینده با کدام بازیکنان برای قهرمانی مبارزه خواهند کرد؟

آیا بازیکنان جایگزین این بومی ها و ستاره هایی که خود به خود از انگیزه بالایی برخوردار بوده و با تمام وجود برای بهبود کیفیت تیم و کسب امتیازات لازم تلاش می کنند، خواهند توانست خلا به وجود آمده را پر کنند؟


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :