سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: با دو بازیکن بلغارستانی که در تیم ملی این کشور ملی‌پوش هستند به توافق رسیده‌ایم.

به گزارش تبریزمن، تیم والیبال شهرداری تبریز سال گذشته با سرمربیگری عادل بناکار از مربیان باتجربه و خوش‌اخلاق کشور موفق شد با تمام مشکلات به مقام سومی لیگ دست پیدا کند که امسال نیز تیم والیبال شهرداری تبریز با هدایت این مربی بومی برای حضور پرقدرت‌تر در لیگ برتر فصل جاری در حال یارگیری است.

عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد آخرین وضعیت نقل و انتقالات اظهار داشت: در تلاش هستیم تا با دو بازیکن ملی‌پوش خود که صنوبر و مرندی هستند یک‌فصل دیگر تمدید قرارداد کنیم و فصل آینده نیز در تیم بمانند که با توجه به مذاکراتی که داشته‌ایم این دو بازیکن به‌احتمال‌زیاد فصل آینده نیز در شهرداری خواهند ماند.

وی افزود:ما با دو بازیکن دیگر بلغارستانی هم که در تیم ملی این کشور ملی‌پوش هستند به توافق رسیده‌ایم و این دو بازیکن بلغارستانی هم فصل آینده در تیم ما خواهند بود که امیدواریم کمک خوبی برای تیم باشند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: امیدواریم با تمام شدن ماهب رمضان بتوانیم تمرینات خود را شروع کنیم تا در موقع لیگ از آمادگی بیشتری برخوردار باشیم.

بناکار گفت: بازیکنانی که در اختیار گرفته‌ایم ازلحاظ فنی از کیفیت خوبی برخوردار هستند و تلاش خواهیم کرد با تمام قدرت مثل فصل قبل در لیگ برتر حضور پیدا کنیم و نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی در مورد اهدای جام سومی به این تیم در بازی مقابل روسیه گفت: با توجه به مشکلات یکه در بازی پایانی در لیگ به وجود آمده بود مسئولان فدراسیون نتوانستند جوایز تیم‌های اول تا سوم را اهدا کنند که در بازی مقابل روسیه با حضور نمایندگان سه تیم برتر جوایز این تیم ها اهدا شد که جام سومی شهرداری هم به تیم ما رسید.

 سرمربی بومی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: همه سعی و تلاش خودمان را برای تکرار نتایج خوب فصل گذشته خواهیم کرد و باید همه بدانند که امسال فصل سخت‌تری را نسبت به سال گذشته خواهیم داشت.

تاکنون گروه والیبال شهرداری تبریز علیرضا مباشری، محمد طاهر وادی، امین علوی و دو بازیکن بلغارستانی جذب کرده است و با حسن صنوبر و مهدی مرندی برای ماندن در فصل جاری به توافق رسیده است.

 

* این توافق می تواند آرام آرام خشت های بی اعتمادی را بردارد

 ———————————————–

* محیط زیست در برابر مشکلات زیست‌محیطی «آجی‌چای‌» واکنش نشان دهد

———————————————–

*توافق با دو ملی‌پوش بلغارستانی / تمدید قرارداد صنوبر و مرندی

———————————————–

*تولید ۲۵۰۰ هزار تن محصول کلزا از مزارع تبریز

———————————————–

*بدون هماهنگی با شرکت گاز، حفاری نکنید

———————————————–

*برگزاری مسابقات شطرنج “جام رمضان” در لاله پارک + تصاویر

———————————————–

*ارزش صادرات محصولات پتروشیمی تبریز به ۲۲ میلیون دلار رسید

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

نیم صفحه اول روزنامه های سیاسی و اقتصادی امروز سه شنبه، ۲۳ تیر

———————————————–

*مراسم قرعه‌کشی پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر +تصاویر

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :