مراسم تودیع معارفه مسوول سازمان بسیج هنرمندان با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات محمد اسکندری به عنوان مسوول سابق سازمان بسیج هنرمندان استان، هادی هاشمی بر این مسوولیت انتصاب شد.

اسکندری در آغاز مراسم با ارایه ی گزارشی از عملکرد سازمان در دوره مسوولیت وی گفت: غالب برنامه های این سازمان توسط انجمن های مختلف هنری برگزار  شده و اقدامات بزرگی از سوی هر انجمن انجام گرفته است.

وی افزود: از جمله ی این اقدامات می توان به برگزاری جشنواره های متعدد چون برگزاری دومین، سومین و چهارمین جشنواره دوسالانه عکس بسیج، برگزاری دو دوره جشنواره شعر استانی و محافل شعری متعدد، برگزاری جشنواره آواها و نواها و جشنواره تیاتر بسیج و همچنین جشنواره هنرهای تجسمی اشاره کرد.

مسوول سابق سازمان بسیج هنرمندان تبریز توضیح داد: برگزاری حلقه ها صالحین، ایجاد کارگاه ها آموزشی در زمینه های هنری مختلف مثل نمایش، خوشنویسی، عکاسی، کاریکاتور و غیره و همچنین دیدارهای متعدد با خانواده شهدا از دیگر برنامه های اجرا شده سازمان است.

وی با تاکید بر ظرفیت های هنری بالای آذربایجان شرقی نسبت به استان های دیگر، یادآور شد: تخصیص اعتبارهای یکسان و عدم توجه به نیازهای هر استان در امر بودجه نویسی  چرا که استان ما با توجه به پیشگام بودن در خیلی از هنرهای به اعتبار بیشتری نیاز دارد.

اسکندری در آخر عنوان کرد: با واگذاری مسوولیت بسیج هنرمندان در بسیج ادارات مشغول فعالیت می شوم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :