مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی و معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

به گزارش تبریزمن، بر اساس این گزارش حسین فرج اللهی به عنوان معاون اداری و مالی و ناصر موسی زاده به عنوان معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک معرفی شدند

مراسم تودیع و معارفه معاون اداری و مالی و معاون اجرایی سازمان با حضور مدیر عامل ، مدیران و کارکنان سازمان برگزار گردید .
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در آغاز جلسه با بیان این مطلب گفت : جابجایی و تغییرات مدیریتی باعث ورود اندیشه ها و تفکرات جدید در مجموعه می شود و این تفکرات باعث رشد و تعالی شهرمان خواهد شد .

اسحقی گفت : با همکاری ، صداقت و پشتکار همکاران در همه واحد ها می توانیم شاهد پیشرفت شهرمان باشیم  و امیدوارم همه همکاران با همدلی و همزبانی و با درایت و جدیت به وظایف خود عمل کنند . وی در ادامه از نقش معاونت اداری  مالی سازمان در جهت پیشبرد اهداف عالیه و و نظام اداری و مالی اشاره نموده و مهم دانستند.

در ادامه مراسم از زحمات قهرمان امامی که قبلا در مدت ۷ سال در سمت معاون اداری و مالی سازمان بودند تقدیر به عمل آمد و حسین فرج اللهی به عنوان معاون اداری و مالی سازمان معرفی شدند .

لازم به ذکر است فرج اللهی پیش از این مدیر بازرسی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان ، کارشناس اداره کل بازرسی شهرداری تبریز، معاون اداری و مالی سازمان میادین و معاون  اداری و مالی خدمات موتوری شهرداری تبریز بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :