سرپرست جمعیت هلال احمر تبریز از توزیع بیش از ۹۰۰ سبد حمایتی غذایی و البسه و پوشاک و برپایی سفره های مهربانی میان نیازمندان و محرومان در نیمه دوم ماه مبارک رمضان امسال خبر داد.

به گزارش تبریزمن، مهدی پوراسمعیل نیازی از شروع توزیع سبدهای حمایتی طرح ملی همای رحمت در تبریز تا پایان ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و در راستای کمک به خانواده های نیازمند  و اقشار آسیب پذیر جامعه، با بهره گیری از توان خیرین داوطلب، جمعیت هلال احمر تبریز با جمع آوری کمکهای خیرین و نیکوکاران، اقدام به بسته بندی آنها نموده ودرمیان جامعه هدف به مرور توزیع می نماید.

وی با اشاره به اهداف اجرای طرح ملی همای رحمت گفت: هدف از اجرای طرح ملی همای رحمت که چندین سال پیاپی در سطح کشور اجرا می شود، جذب، سازماندهی و هدایت کمکهای خیرین و نیکوکاران  به دست اقشار کم برخوردار جامعه  با رعایت کرامت انسانی به تاسی از سیره ائمه معصومین و مولای متقیان حضرت علی (ع) می باشد.

سرپرست جمعیت هلال احمر تبریز با اشاره به شناسایی خانواده های نیازمند در طول سال تصریح کرد : سبد های حمایتی غذایی توزیع شده شامل برنج، روغن، خرما، قند، رب، آبلیمو، ماکارونی و انواع البسه می باشد و علاوه بر سبدهای حمایتی سفره های مهربانی هم در مساجد و امام زاده ها برگزار می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :