مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از توزیع فوق العاده شکر و برنج به مناسبت فرارسیدن ماه های محرم و صفر و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین خبر داد .

به گزارش تبریزمن، محسن قهرمان‌نژاد در حاشیه جلسه تنظیم بازار محصولات کشاورزی با بیان اینکه دو هزار و ۴۲۰ تن سهمیه کالاهای اساسی شامل شکر و برنج به آذربایجان‌شرقی ابلاغ شده است، گفت: در این طرح برنج آرژانتین سهمیه استان از قرار کیلویی ۲۳ هزار و ۵۰۰ ریال، ۲۲۰ تن و برنج اروگوئه سهمیه استان از قرار کیلویی ۲۳ هزار و ۵۰۰ ریال، ۱۷۰۰ تن بوده و سهمیه شکر استان نیز ۵۰۰ تن در نظر گرفته شده است.

 وی با بیان اینکه مباشرین و عاملین توزیع شکر و برنج در استان لازم است هرچه سریعتر جهت دریافت معرفی نامه به اداره تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی مراجعه کنند، افزود: در اجرای قرارداد فی مابین شرکت غله و خدمات بازرگانی و کارخانه قند اجازه داده شده است تا نسبت به تحویل شکر سفید تصفیه شده در کیسه های ۵۰ کیلویی با تایید کیفیت بالا پس از بررسی از اطمینان از واریز وجه از قرار هر کیلوگرم ۲۱ هزار ریال به حساب شرکت بازرگانی دولتی ایران به نمایندگان معرفی شده از سوی سازمان‌های جهاد کشاورزی استان جهت عرضه از طریق واحدهای منتخب و نمایشگاهها اقدام کنند.

 مدیر تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی استان با بیان اینکه برنج آرژانتین و اروگوئه این طرح در انبارهای شرکت غله استان موجود بوده ولی عاملین توزیع شکر بایستی جهت حمل شکر به کارخانه آن در خراسان رضوی مراجعه کنند، ادامه داد: این سازمان در تلاش است تا با توجه به تاریخ تعیین شده نسبت به معرفی مباشرین ذیربط جهت جذب فوری کالای موصوف در شبکه های توزیع و تحت نظارت اقدام کند .

 وی با بیان اینکه طبق اعلام شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، تحویل شکر تخصیصی از محل کارخانه می‌باشد، افزود: مهلت جذب این دو قلم کالای اساسی تا پانزدهم آبان‌ماه سال‌جاری اعلام شده است؛ لذا لازم است تا عاملین توزیع تا این تاریخ نسبت به دریافت معرفی نامه و جذب کالای تخصیصی اقدام کنند.

 قهرمان نژاد با بیان اینکه در حال حاضر گوشت مرغ مورد نیاز استان در انبارها و سردخانه‌های استان موجود بوده و مشکلی در این زمینه نداریم.

 وی افزود: توزیع فوق العاده اقلام غذایی مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار و با محوریت سازمان جهاد کشاورزی استان انجام می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :