مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز از توریع ۲۰۰ هزار اصله نهال در هفته درختکاری در بین شهروندان این شهرستان خبر داد.

به گزارش تبریزمن، محمدحسین حسن زاده با اشاره به برنامه های این سازمان در هفته درختکاری و منابع طبیعی افزود: تلاش می شود در هفته درختکاری با تامین و توزیع نهاده‌های گیاهی مورد نیاز، بستر مشارکت‌های شهروندی در حوزه فضای سبز توسعه یابد.

وی با اشاره به جایگاه و نقش مردم در نگهداری و توسعه فضای سبز اظهار کرد: احیا و ایجاد فضاهای سبز بدون حضور مردم مفهومی ندارد به همین دلیل سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز از ان.جی.او های فعال در این زمینه همواره برای همکاری استقبال کرده است.

مدیرعامل پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز با تاکید بر بسترسازی برای توسعه مشارکت‌های شهروندی در حوزه فضای سبز یادآوری کرد: در هفته درختکاری ۱۰ هزار اصله نهال رایگان در پارک ائل گلی توزیع می شود.

حسن زاده، ادامه داد: برنامه ریزی های لازم برای توزیع نهاده در سطح مناطق نیز انجام شده که جزئیات آن در روزهای آینده اعلام می شود.

وی با اشاره به تنوع برنامه های هفته منابع طبیعی و درختکاری، گفت: برنامه های پیش بینی شده از سوی سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز برای این هفته، در سه نوع اعم از برنامه های نمادین، عمومی و مبنی بر توسعه فضای سبز استوار است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :