به گزارش تبریزمن، با هماهنگی مسئولان تراکتورسازی قرار است  ۶ هزار پرچم، کلاه و شال بین هواداران این تیم توزیع شود که مطمئنا کم هم می آید. در دو سه فصل گذشته در بازیهای تراکتورسازی مقابل استقلال و پرسپولیس، تعداد هواداران این تیم بیشتر از هواداران استقلال و پرسپولیس بوده است.

با این تفاسیر به نظر می رسد دیدار امروز این دو تیم، علاوه بر حساسیتی که در زمین دارد، روی سکوها هم پرحاشیه باشد.

دقایقی پیش درهای ورزشگاه آزادی باز شد و ۵۰۰۰ نفر وارد از طرفداران تراکتورسازی با هماهنگی کانون هواداران وارد ورزشگاه شدند.

 شاید بشود گفت که این بازی حساس ترین دیدار دو تیم در طول تاریخ است چرا که تراکتورسازی هیچگاه تا این حد به قهرمانی نزدیک نبوده است و بنابراین کسب ۳ امتیاز راه این تیم برای قهرمانی را هموار می کند.

هر دو تیم تا قبل از بازی امروز ۳۲ بار در لیگ ایران باهم روبرو شده اند که استقلال ۱۵ بار و تراکتور هم  ۶ بار پیروز شده اند و ۱۱ بازی هم به تساوی انجامیده است.

 استقلال ۵۳ گل به ثمر رسانده و ۳۱ گل هم از تراکتور دریافت کرده است. بهترین برد تراکتور برد ۳-۱ در فصل ۹۲ و بهترین برد استقلال هم دو نتیجه ۵-۱ بوده است.

استقلال ۱۶ بار در تهران میزبان تراکتورسازی بوده که ۹ بار این تیم را برده است و سه بار هم شکست خورده و ۴ بازی دو تیم در تهران هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. آخرین پیروزی تراکتور در آزادی در هفته آخر فصل گذشته بود که ۳-۱ استقلال را شکست داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :